کد خبر: 14016

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۰

طلوتی:

عزم خود را برای بازگشت پرقدرت به رینگ جزم کرده‌ام

به گزارش تیتر 3 » پس از ناکامی بوکسورهای کشورمان در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک 2016 ریو و عدم کشف استعداد جدید در این رشته، ...
مهدی طلوتی

به گزارش تیتر ۳ » پس از ناکامی بوکسورهای کشورمان در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو و عدم کشف استعداد جدید در این رشته، برخی بوکسورهای سابق کشورمان تصمیم به بازگشت به دنیای قهرمانی گرفته‌اند که یکی از این نفرات مهدی طلوتی است.

طلوتی در گفت‌وگو با میزان، ضمن تأیید خبر بازگشت خود به دنیای قهرمانی، اظهار داشت: حدود دو ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ام و پس از اتمام تمرینات هوازی، بدنسازی سبک را شروع کردم تا از نظر بدنی به فرم ایده‌آل برسم.

بوکسور وزن ۶۴ کیلوگرم ایران در المپیک ۲۰۱۲ لندن افزود: در شهرستان امکانات بسیار ضعیف است و به صورت انفرادی تمرین می‌کنم. امیدوارم پس از تشکیل اردوی تیم ملی، با نظر کمیته فنی به اردوی این تیم دعوت شوم تا بتوانم با مربیان تیم ملی کار کنم.

وی با بیان این مطلب که در رقابت‌های انتخابی شرکت خواهد کرد، گفت: با توجه به اینکه کمتر از یک ماه تا آغاز مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور زمان باقی است، قطعاً به این رقابت‌ها نمی‌رسم اما اگر قسمت باشد در رقابت‌های انتخابی بعدی شرکت می‌کنم.

بوکسور مازندرانی کشورمان ادامه داد: در حال حاضر ۳۱ ساله هستم و هنوز می‌توانم چند سالی در مسابقات شرکت کنم. می‌خواهم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ روی رینگ بروم و برای کشورم افتخارآفرین باشم.

طلوتی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۷۲ کیلوگرم وزن دارد، تصریح کرد: وزن تخصصی من ۶۴ کیلوگرم است اما می‌خواهم در ۶۹ کیلو کارم را آغاز کنم تا پس از آن یک وزن پایین‌تر بیایم. می‌دانم کار سختی دارم اما عزم خود را برای بازگشت پرقدرت به رینگ جزم کرده‌ام.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این خصوص با مسئولان فدراسیون صحبت کرده یا خیر، در پایان گفت: با رئیس فدراسیون صحبتی داشتم که او به شوخی به من گفت که پیر شده‌ام (با خنده) اما نهرودی (عضو کمیته فنی فدراسیون بوکس) گفت اگر آماده باشم به اردوی تیم ملی دعوت خواهم شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو