کد خبر: 5525

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۲

عرفانی: از ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راههای بهشهر جلوگیری می شود

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اقدامات گسترده این اداره در خصوص جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز در حریم راه‌های ارتباطی این شهرستان ...

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اقدامات گسترده این اداره در خصوص جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز در حریم راه‌های ارتباطی این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی خبر داد.

به گزارش شرق پرس, به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حسین عرفانی گفت: این اداره به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی با عنایت به تاکیدات مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران مبنی بر ساماندهی حریم راه‌های شهرستان بهشهر اقدام به جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز در حریم راه‌های این شهرستان کرد.

وی یادآور شد: این اقدامات با اخذ حکم قضایی ۶ ماهه از دادستان عمومی و انقلاب بهشهر و هماهنگی با کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی صورت گرفت.

عرفانی تصریح کرد: محورهای ارتباطی بهشهر ـ گلوگاه، کمربندی بهشهر و محور فرعی پاسند غریب‌محله از جمله محورهای بودند که قلع‌وقمع دیوارکشی غیرمجاز در حریم قانونی آنها انجام پذیرفت.

وی گفت: به استناد ماده ۱۷ قانون ایمنی راه‌ها ایجاد هرگونه ساختمان و دیوارکشی و تاسیسات به شعاع ۱۰۰ متر از انتهای حریم راه‌ها و حریم راه‌آهن‌های کشور در طول کنارگذرهایی که وزارت راه و شهرسازی احداث کرده، می‌کند و یا مسئولیت نگهداری آن را بر عهده دارد بدون کسب مجوز از وزارت راه و شهرسازی ممنوع است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو