کد خبر: 2601

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۱ - ۷:۱۵

عامل انتقال اخبار بند ۳۵۰ اوین به شبکه های معاند نظام شناسایی شد

به گزارش شرق پرس، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان‌ها اظهار داشت:همان طور که پیش از این گفتم هیچگونه درگیری در بند 350 بازداشتگاه ...

 

رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به دیدار زندانیان بند ۳۵۰ با خانواده هایشان گفت: عامل انتقال اخبار داخل این بند به شبکه های معاند نظام از سوی ماموران زندان شناسایی شد.

به گزارش شرق پرس، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان‌ها اظهار داشت:همان طور که پیش از این گفتم هیچگونه درگیری در بند ۳۵۰ بازداشتگاه اوین رخ نداد و تنها یک بازرسی نوبتی صورت گرفته است. خبر درگیری میان زندانیان و همکاران ما صحت ندارد و دروغ‌هایی است که جبهه معاند نظام انجام می‌دهد.

رئیس سازمان زندان ها تاکید کرد: پس از بازرسی از بند ۳۵۰ زندان اوین برخی زندانیان برای جو سازی اخباری خلاف واقع را به رسانه های مخالف نظام انتقال دادند. پس از انتشار این اخبار خلاف واقع زندانیان به راحتی با خانواده هایشان تماس تلفنی داشته و دیروز با آنها دیدار حضور داشتند. خانواده زندانیان پس از دیدار با زندانی خود متوجه خلاف واقع بودن این اخبار شبکه های مخالف نظام شدند.

وی با اشاره به شناسایی عامل انتشار این اخبار غیرواقعی به خارج از زندان گفت: پس از انتشار این اخبار موضوع را در زندان رصد کرده و عامل انتشار این اخبار خلاف واقع را شناسایی کرده و او را به مقام قضایی معرفی کردیم. ما هر وقت به اقدامات مجرمانه ای در زندان برسیم موضوع را تعقیب کرده و موضوع را به مرجع قضایی گزارش می دهیم.

اسماعیلی تاکید کرد: در این بازرسی برخی خط های ارتباطی با شبکه های مخالف نظام کور شد اما هنوز تعدادی خط ارتباطی وجود دارد.

رئیس سازمان زندان‌ها در خصوص انتشار بیانیه برخی زندانیان از داخل زندان نیز گفت: این بیانیه‌ها ساختگی است و در خارج از زندان و از سوی همفکران زندانی تهیه و تنظیم می شود. این افراد گروهی را در خارج از زندان دارند که آنها وظیفه تنظیم این بیانیه ها را دارند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو