کد خبر: 6750

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۸

عضو مجلس خبرگان رهبری:

ظرفیت آزادگان برای تبیین اهداف دفاع مقدس به‌کارگیری شود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آزادگان ظرفیت بسیار مناسبی برای بیان حقایق دوران دفاع مقدس هستند و باید از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به خوبی استفاده شود.

به گزارش تیتر ۳ : آیت‌الله علی معلمی امروز در دیدار با مسئولان بنیاد شهید قائم‌شهر به مناسب سالروز ورود آزادگان اظهار داشت: آزادگان ذخایر ارزشمند انقلاب بوده و اسناد ماندگار ایثار و فداکاری هستند که اگر حضور این افرد در عرصه دفاع مقدس نبود، سرنوشت کشور به گونه‌ای دیگر رقم می‎خورد.

خبرگان رهبری

وی خاطرنشان کرد: آزادگان سهام‌داران انقلاب اسلامی ایران هستند که حضور آنها برای انقلاب اسلامی ایران یک ضرورت اساسی و ماندگار بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مقاومت آزادگان در برابر دشمن در اسارت نیز برگ‌ زرینی از افتخار‌آفرینی آنها به حساب می‎آید و آنها نشان دادند که مبارز همیشه مبارز است، مقاومت آنها اثبات کرد که برای دلدادگی به انقلاب اسلامی زمان و مکان چندان مطرح نیست.

معلمی در ادامه با بیان اینکه رشادت‌های آزادگان در برابر دشمن کم از ایثارگری در دوران دفاع مقدس ندارد، یادآور شد: آنها حتی در دوران اسارت با وجود اینکه در بند بودند از انقلاب اسلامی دفاع کردند و نشان دادند که مجاهدان واقعی دوران دفاع مقدس هستند و در راه حفظ انقلاب اسلامی حتی در دوران اسارت هم رسالت ماندگار و ارزشمند دارند.

وی تأکید کرد: آزادگان ظرفیت بسیار مناسبی برای بیان حقایق دوران دفاع مقدس هستند و باید از این ظرفیت نیز برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به خوبی استفاده شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو