کد خبر: 10380

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۱

در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شهردار پونا :

طلای شیخی و موجرلو و برنز شمس

تیتر 3 » نمایندگان ایران با کسب ۴ مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد هند پایان دادند که دو طلا و یک برنز آن سهم مازندرانی ها بود.

کشتی

تیتر ۳ » رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شهردار پونا با حضور تیم های ایران، هند، روسیه، تاجیکستان، قرقیزستان، اوکراین، مغولستان، ازبکستان و گرجستان در شهر پونا برگزار شد.

مهران شیخی و علی موجرلو دو کشتی گیر خوش آتیه استان صاحب نشان های طلا شدند و جعفر شمس ناتری که به تازگی عنوان سومی نظامیان جهان را بدست آورده بود، به برنز اکتفا کرد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم مهران شیخی کشتی گیر ساروی عملکرد تماشایی داشت و یکایک حریفانش را مغلوب کرد. مهران در دور نخست مقابل نماینده تاجیکستان با نتیجه ۱۰ بر صفر (ضربه فنی) به پیروزی رسید. در دور بعد نیز حریف هندی را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیری از اوکراین را برد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار نیز با نتیجه ۶ بر ۴ کشتی گیری از کشور میزبان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم علی موجرلو کشتی گیر گلوگاهی به ترتیب با نتایج ۸ بر صفر و ۶ بر ۲ کشتی گیرانی از کشورهای تاجیکستان و اوکراین را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد. موجرلو در دیدار فینال با شکست نماینده ازبکستان به عنوان قهرمانی رسید.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز جعفر شمس ناتری کشتی گیر چالوسی با نتیجه ۳ بر یک مقابل کشتی گیری از مغولستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل حریفی از هند به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

حسین کریمی مربی ارزنده ساروی یکی از اعضای کادر فنی تیم ایران در رقابت های بین المللی پونای هندوستان بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو