کد خبر: 8383

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۶

با اهدای 700 بسته کمک تحصیلی

طرح مهر تحصیلی در مازندران اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح مهر تحصیلی با هدف کمک به دانش‌آموزان مستعد با اهدای 700 بسته کمک تحصیلی در مازندران اجرا می‌شود.

تیتر ۳: حجت‌الاسلام ستار علیزاده اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی همزمان با سراسر کشور در مازندران اجرا می‌شود.

وی مهم‌ترین هدف اجرای طرح مهر تحصیلی را کمک به دانش‌آموزان مستعد دانست و افزود: اجرای امینانه نیت واقف و ترویج فرهنگ وقف از دیگر اهداف اجرای طرح مهر تحصیلی در مازندران است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه در این طرح ۷۰۰ بسته کمک تحصیلی به ارزش ۳۱۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان مازندران اهدا می‌شود، تصریح کرد: در خرید لوازم آموزشی و تحصیلی از کالاهای داخلی و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استفاده شده است.

علیزاده با بیان اینکه در طرح مهر تحصیلی به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دوره‌های اول و دوم دبیرستان کمک می‌شود، ادامه داد: چهار شهر از مازندران مجری این طرح هستند که شاخص‌ترین آن شهرستان بهشهر است.

وی بیان کرد: موقوفه مشهدی حسن‌بیک اولیایی از لاریجان، میرزا کاظم از آمل، محمداسماعیل رحمانی از بابل و میرزا مهدی‌خان اشرفی از بهشهر مجری طرح مهر تحصیلی هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه در این طرح از موقوفاتی بهره‌گیری می‌شود که نیت آنها مرتبط به کمک به دانش‌آموزان نیازمند باشد، اضافه کرد: ادارات اوقاف شهرهای مازندران آماده دریافت مشارکت‌های مردمی برای اجرای طرح مهر تحصیلی و کمک به دانش‌آموزان مستعد است./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو