کد خبر: 6778

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۸:۴۴

پس از ديدار با ظريف ؛

ضیافت شام وزیر خارجه بروندی برای پزشک بدون مرز مازنی

شمال نیوز : وزير خارجه بروندي و هيات همراه ملاقات با دكتر عمادي را از آن جهت كه يك فرد صاحب به علم و دانش تخصصي برجسته جهاني به همراه سوابق خدمات انساني را به كشورش دعوت مي نمايد بسيار مهم و ....

تیتر ۳ : وزیر خارجه بروندی  پس از دیدار با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در تهران ، دکتر سید ناصر عمادی پزشک بدون مرز مازنی را به ضیافت شام در هتل اسپیناس تهران دعوت نمود.
در این ضیافت شام وزیر خارجه بروندی ضمن تقدیر از تلاش و فعالیت های بشردوستانه دکتر عمادی در کشورهای آفریقایی از ایشان دعوت نمود تا به همراه تیم پزشکی ایرانی با حضور در کشور بروندی سبک و روش آموزش و درمان دانشگاههای علوم پزشکی ایران را در بروندی اجرا نمایند.
وزیر خارجه بروندی و هیات همراه ملاقات با دکتر عمادی را از آن جهت که یک فرد صاحب به علم و دانش تخصصی برجسته جهانی به همراه سوابق خدمات انسانی را به کشورش دعوت می نماید بسیار مهم و با ارزشتر از بسیاری ملاقاتها دانسته و اظهار نمود : برای دریافت تضمین لازم از حضور این پزشک ایرانی صدای او را ضبط نموده تا در صورت عدم حضور در بروندی که برای کمک به دولت و مردم این کشور میباشد صدای ضبط شده را عیناً برای ظریف وزیر خارجه ایران و دکتر عمادی ارسال نماید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو