کد خبر: 3011

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۵

صعود تیم فوتبال پیکان تهران به لیگ برتر

شرق پرس:  دیدار برگشت مرحله پلی اف لیگ برتر باشگاه های کشور بین تیم های پیکان تهران و فجرسپاسی شیراز امروز (پنجشنبه) در ...

 

تیم فوتبال پیکان تهران با برتری مقابل فجرسپاسی شیراز جواز حضور در چهاردهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور را کسب کرد.

شرق پرس:  دیدار برگشت مرحله پلی اف لیگ برتر باشگاه های کشور بین تیم های پیکان تهران و فجرسپاسی شیراز امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهر قدس تهران برگزار شد که در پایان پیکان به پیروزی یک بر صفر رسید و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با همین نتیجه، جواز حضور در لیگ برتر را از آن خود کرد.

تک گل این دیدار را سعید حلافی در دقیقه ۷۲ با شوتی زمینی از داخل محوطه جریمه درون دروازه فجرسپاسی جای داد تا شاگردان فرهاد کاظمی پس از یکسال غیبت، دوباره به لیگ برتر بازگردند.

فجرسپاسی نیز که هدایت آن برعهده «محمود یاوری» است باید فصل آینده در لیگ دسته اول به میدان برود.

با این اوصاف در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم های پرسپولیس، استقلال، راه آهن، نفت و پیکان از تهران، سپاهان و ذوب آهن اصفهان، فولاد و استقلال صنعتی خوزستان، تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز، ملوان بندرانزلی، پدیده مشهد، نفت مسجد سلیمان، سایپای البرز و صبای قم حضور خواهند داشت.

از این دیدار حدود ۷ هزار تماشاگر دیدن کردند که در این بین ۲۰۰ هوادار فجرسپاسی نیز با پرچم های زرد رنگ در ضلع جنوبی به تشویق تیم خود می پرداختند.

درحالیکه غلامرضا بهروان مسوول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در گفت وگو با ایرنا از آمادگی ورزشگاه قدس برای پوشش خبری مسابقات یاد کرده بود این ورزشگاه فاقد اینترنت است و کار عکاسان و خبرنگاران را با مشکل روبر کرد.

نمایندگان زیادی از رسانه های مختلف برای پوشش این مسابقه خود را به ورزشگاه شهر قدس رسانده بودند اما به دلیل کمبود جایگاه در جایگاه مختلف پراکنده شده اند.

باشگاه پیکان با توزیع کلاه و پرچم بین هواداران که اکثرا نوجوان هستند، جو وررشگاه را به سود خود تغییر داده بود. بعد از گل پیکان تماشاگران حامی این تیم به جشن و پایکوبی صعود پرداختند.

به گزارش ایرنا، حسین عسگری رییس دپارتمان داوری بر کار داوری این دیدار نظرات داشت و غلامرضا بهروان نیز از مسوولان حاضر در ورزشگاه بود.

علی رغم اینکه چمن بازی کیفیت مناسبی دارد اما امکانات پیست و سخت افزاری ورزشگاه شهدای قدس اندک است و به نظر می رسد این ورزشگاه نتواند میزبان خوبی برای تیم پیکان در لیگ برتر باشد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو