کد خبر: 13955

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۷:۰۴

هفته دوم لیگ برتر هندبال مازندران؛

هیات نوشهر، ستارگان ساری را با شکست بدرقه کرد

به گزارش تیتر 3 » در مهم ترین دیدارهای هفته دوم این رقابت ها که عصر جمعه برگزار شد ، تیم های مدعی هیات نوشهر ...
هندبال

به گزارش تیتر ۳ » در مهم ترین دیدارهای هفته دوم این رقابت ها که عصر جمعه برگزار شد ، تیم های مدعی هیات نوشهر و ستارگان ساری که در هفته نخست پیروز شده بودند ، درنوشهر به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم میزبان با نتیجه نزدیک ۲۶ بر ۲۵ میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کرد.

تیم هیات هندبال آمل در سالن ورزشی پیامبر اعظم این شهر میزبان تیم تنکابن بود که با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ به برتری دست یافت و نخستین پیروزی خود را بعد شکست هفته گذشته برابر ستارگان ساری درخانه جشن گرفت.

همچنین تیم حاج حسن ساری در خانه با نتیجه ۲۹ بر ۲۶ تیم هیات قائمشهر را از پیش رو برداشت تا دومین پیروزی این فصل خود را نیز کسب کند.

تیم بابل درهفته دوم با قرعه استراحت مواجه شد.

در پایان هفته دوم این رقابت ها تیم های هیات نوشهر و حاج حسن ساری با کسب ۲ پیروزی و ۴ امتیاز و برحسب تفاضل گل بیشتر در رده های اول و دوم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارند.

فصل جدید رقابت های لیگ برتر هندبال مازندران جام شهدا در بخش مردان با حضور هفت تیم درحال برگزاری است.

همچنین در هفته دوم رقابت های لیگ برتر هندبال زنان ، تیم ذوالفقار نکا در خانه با نتیجه ۴۶ بر۱۶ تیم بندپی بابل را با شکست بدرقه کرد و با کسب دومین پیروزی این فصل خود در صدر جدول این رقابت ها قرارگرفت.

در دیگر دیدارها تیم مدعی نوشهر با نتیجه ۳۳ بر ۹ برابر تیم جوانان نکا صاحب برتری شد ودر رده دوم جدول قرار گرفت . تیم شگفتی ساز سرخرود محمودآباد هم با نتیجه نزدیک۲۲ بر ۲۰ تیم قائمشهر را مغلوب کرد و در رده سوم لیگ زنان ایستاد.

همچنین تیم بابل با نتیجه ۲۸ بر ۳ تیم سوادکوه را درهم کوبید .

 رقابت های لیگ برتر هندبال زنان مازندران با حضور ۸ تیم درحال برگزاری است.

گفتی است، تیم های قهرمان لیگ برتر زنان و مردان مازندران به مسابقات لیگ های کشور صعود خواهند کرد

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو