کد خبر: 2282

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۴:۲۶

شکستن شیشه های اتوبوس پرسپولیس در اهواز

به گزارش شرق پرس، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری مقابل استقلال خوزستان برای بازگشت به ...

 

تماشاگران اهوازی شیشه اتوبوس حامل اعضای تیم فوتبال پرسپولیس را در مسیر حرکت آن به سمت فرودگاه این شهر جنوبی شکستد.

به گزارش شرق پرس، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری مقابل استقلال خوزستان برای بازگشت به تهران راهی فرودگاه شهر اهواز شدند. در این میان هواداران منتسب به تیم فولاد خوزستان که برای جشن و پایکوبی قهرمانی تیمشان به سطح شهر آمده بودند، به دفعات به اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس اشیایی را پرتاب کرده و حمله می‌کردند. آنها شیشه اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس را شکستند.

تماشاگران منتسب به تیم فولاد در رقابتهای لیگ و جام حذفی که میزبان پرسپولیس بودند، نیز ضمن سردادن شعار توهین‌آمیز علیه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس اشیای متفرقه را به سمت بازیکنان و مربیان پرسپولیس پرتاب می‌کردند.

آنها در یکی از بازی‌ها با پرتاب اشیا و بطری به سمت علی دایی در پایان بازی، دست به حرکات ناشایستی زدند و در یک بازی دیگر نیز درپی پرتاب سنگ به سمت نیمکت پرسپولیس سر ماساژور تیم فوتبال پرسپولیس را شکستند و حتی در یکی از بازی‌های دیگر اشیایی را به سمت سعید مظفری‌زاده و کمک‌هایش پرتاب کرده بودند اما کمیته انضباطی امتیازی از این تیم کسر نکرد.

تماشاگران تیم فولاد جمعه شب نیز پس از پایان بازی پرسپولیس و صنعتی خوزستان شیشه اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس را شکستند. کاروان تیم فوتبال پرسپولیس همچنان به دلیل تاخیر در پرواز در فرودگاه اهواز به سر می‌برد و قرار است بامدا امروز شنبه، هواپیمای عوامل سرخپوشان راهی تهران شود.

از سوی دیگر، علی دایی که برای سومین فصل هدایت پرسپولیس را در رقابت های باشگاهی بر عهده داشته، جمعه شب با برتری برابر استقلال صنعتی خوزستان پنجاهمین پیروزی اش با پرسپولیس را کسب کرد.

دایی پیش از این در ۴۹ بازی لیگ حرفه‌ای، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به برتری دست یافته بود. دایی تاکنون در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی باشگاه‌های کشور ۵۰ پیروزی به دست آورده، ۲۵ مساوی و ۲۳ باخت در کارنامه‌اش دیده می‌شود.

علی دایی در دو فصل پرسپولیس را به عنوان قهرمانی جام حذفی رساند و در فصل جاری نیز توانست به رغم مشکلات مالی عنوان دومی و کسب سهمیه آسیایی را تصاحب کند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو