کد خبر: 905

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰

شوهر متوهم همسرش را گروگان گرفت

به گزارش شرق پرس، ساعت 08:30 روز گذشته حسب اعلام مرکز پيام مبني بر يک فقره گروگانگيري در آدرس بزرگراه رسالت، فروشگاه صنايع ...

 

مرد شیشه‌ای که به دلیل توهم همسرش را گروگانگیر گرفته بود و قصد کشتن وی را داشت با تلاش سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت بدون هیچگونه درگیری دستگیر شد.

به گزارش شرق پرس، ساعت ۰۸:۳۰ روز گذشته حسب اعلام مرکز پیام مبنی بر یک فقره گروگانگیری در آدرس بزرگراه رسالت، فروشگاه صنایع دستی بلافاصله واحد گشت ۱۱۰ در محل حاضر و ضمن تایید گروگانگیری با سلاح گرم و با عنایت به حساسیت موضوع بلافاصله سرگرد حسن نورآبادی رئیس کلانتری ۱۴۷گلبرگ به همراه معاونین در محل حاضر و ابتدای ‏امر در خصوص پاکسازی و متفرق نمودن افراد غیر مسئول از موقعیت اقدام کردند.

با توجه به اینکه فرد گروگانگیر میز بزرگی را جلوی درب ‏ورودی قرار داده بود تا افراد به راحتی نتوانند وارد مغازه شوند رئیس کلانتری جلوی درب با فرد ‏گروگانگیر که خود را”ناصر” معرفی نمود با آرامش و خونسردی شروع به صحبت و ‏آرام نمودن نامبرده نمود.

کلانتر گلبرگ ابتدا حدود نیم ساعت به حرفهای وی گوش داده که مرد گروگانگیر ‏علت این عمل را اختلاف خانوادگی و بحث رابطه نامشروع خانم خود با فردی از ‏همکارانش اعلام نمود.

به دنبال این موضوع و به دلیل در خطر بودن جان زن جوان سریعا سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت سرهنگ علی احمد نادری در محل حاضر و پس از چند دقیقه مذاکره با مرد گروگانگیر توانست وی
را بدون هیچگونه درگیری خلع سلاح کرده، بازداشت نماید.

ماموران پس از ضبط اسلحه شاه کش و چاقو گروگانگیر هر دو تن را به کلانتری برده و مرد گروگانگیر در بازجویی‌های اولیه خود گفت: مدت ۲ ماه است که با همسرم اختلاف و وی از ورود من به منزل ‏جلوگیری می‌کند و هم اکنون من در منزل پدری خودم زندگی می‌کنم و از زمانی که کلیه اموال خودم را به ‏نام وی زدم سر ناسازگاری برداشته و احساس می‌کنم با فردی ارتباط دارد به همین منظور اسلحه ای تهیه و قصد انتقام و برگرداندن اموالم را داشتم.

در ادامه از همسر متهم بازجویی شد که وی اظهار داشت: شوهرم اعتیاد به شیشه و ‏تریاک دارد و امروز زمانی که من برای خرید به آن مکان آمده بودم، وارد مغازه شده و اسلحه و چاقویی را به سمت من گرفت و شروع به فریاد ‏زدن نمود که اگر کسی در این موقعیت جمع شود ‏من را می‌کشد و مداوم مرا تهدید می‌کرد که با حضور پلیس نجات پیدا کردم.

همچنین زن جوان گفت: بنده از شوهرم چندین بار شکایت کرده ام ‏و پرونده‌های آن در کلانتری ۱۲۸ تهران نو مفتوح می‌باشد.

سرهنگ علی احمد نادری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی فرستاده می‌شود.

ابتکار

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو