کد خبر: 2751

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۰

شوماخر هوشیاری خود را بازیافت

  شرق پرس: پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده آلمانی فرمول یک فراری اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است. شبکه روسیا الیوم ...

 

گفتنی است، شوماخر روز یکشنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در حالی که به همراه پسرش در کوه‌های آلپ فرانسه اسکی می‌کرد، دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد.

 

 

شرق پرس: پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده آلمانی فرمول یک فراری اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است.

 شبکه روسیا الیوم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده فرمول یک اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است.

مدیر برنامه های قهرمان سابق فرمول یک روز جمعه ۲۵ آوریل گفت:این راننده آلمانی پس از مدتها از کمای مصنوعی که در آن به سر می برد خارج شده است.

“سابینا کیم” در گفتگو با شبکه “RTL” آلمان گفت: اسطوره رانندگی از کمای مصنوعی خارج شده و همسر خود را شناخته است، اما روند خروج ار کمای مصنوعی به دلیل داروهای مخدر بسیار دشوار است.وی افزود: شوماخر گاهی از کما خارج شده و مجددا به حالت کما می رود.

گفتنی است، شوماخر روز یکشنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در حالی که به همراه پسرش در کوه‌های آلپ فرانسه اسکی می‌کرد، دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد. به گفته پزشکان، او با سرعت بالا با یک صخره برخورد کرده، به هوا پرتاب شده و دوباره روی صخره فرود آمده است. شوماخر در زمان وقوع سانحه از کلاه ایمنی استفاده می‌کرده است و به گفته پزشکان اگر کلاه ایمنی بر سر نمی‌داشت، در جا کشته می‌شد. پزشکان با انجام عمل جراحی و همچنین مراقبت های پزشکی به وضعیت وی رسیدگی کردند./باشگاه خبرنگاران

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو