کد خبر: 9100

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۹:۴۹

مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران خبر داد:

شورای اطلاع رسانی ورزش مازندران راه اندازی خواهد شد

جهت پیشبرد اهداف و توسعه ورزش، شورای اطلاع رسانی ورزش و جوانان با حضور خبرنگاران فعال ورزشی استان برگزار خواهد شد

physicalimage-8

به کزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان : محمدحسین شکیبافر با اشاره به برگزاری اولین نشست تخصصی با کارکنان روابط عمومی ورزش و جوانان استان از راه اندازی شورای اطلاع رسانی با حضور  روابط عمومی ادارات شهرستان ها و هیات های ورزشی استان و خبرنگاران فعال ورزشی خبر داد.

وی از تعامل دوسویه اداره کل ورزش و جوانان با خبرنگاران و ورزشی نویسان جهت توسعه و شکوفایی حوزه های ورزش و جوانان در استان اشاره کرد و افزود: با حضور مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان استان در هفته تربیت بدنی و ورزش نشست خبری با مشارکت اصحاب رسانه برگزار شود.

 مشاور مدیرکل از تقویت ورزش و جوانان مازندران از ساماندهی روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و هیات های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد:  به منظور ارتقا سطح کیفی همکاران روابط عمومی کارگاه آموزشی برای مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و هیات های ورزشی استان برگزار می شود.

شکیبافر در پایان ورزش مازندران را با توجه به توانایی و پتانسیل موجود، قلب تپنده ورزش کشور عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مازندران سرشار از استعدادها و نخبه در رشته های مختلف ورزشی است که به اندازه ۱۷ استان کشور در کسب مدال افتخارآفرینی می کند.

physicalimage-1 physicalimage-2 physicalimage-3 physicalimage-4 physicalimage-5 physicalimage-6 physicalimage-7 physicalimage-8 physicalimage

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو