کد خبر: 3836

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۶

شهر ساری به کلانشهر تبدیل شد/ بهره مندی مرکز استان از اعتبارات دولتی

به گزارش شرق پرس و به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدي عبوري در مصاحبه اي اختصاصي با اعلام اين مطلب ...
شهر ساری تبدیل کلانشهر

 

شهر ساری تبدیل کلانشهر

 شهردار عبوری از تبدیل شهر ساری به کلان‌شهر خبر داد و گفت: با تبدیل مرکز استان به کلان‌شهر ساری می‌تواند از اعتبارات دولتی بهره‌مند شود.

به گزارش شرق پرس و به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدی عبوری در مصاحبه ای اختصاصی با اعلام این مطلب که سرانجام آرزوی دیرینه و به حق همشهریان عزیزم تحقق یافت و ساری به جمع کلانشهرهای کشور پیوست گفت : شهرداریها رتبه بندی می شوند و هر شهری که به کلانشهر تبدیل شود رتبه ۱۱ را دریافت می کند که این اتفاق برای ساری هم افتاد . دستاورد این رخداد بزرگ آن است که از این پس ساری نیز بودجه دولتی دریافت خواهد کرد و با استفاده از آن می تواند عمران و آبادانی خود را سرعت ببخشد .

 

وی در پاسخ به این پرسش که بر چه اساسی وزارت کشور با کلانشهر شدن یک شهر موافقت می کند گفت : وزارت کشور پس از بررسی توانمندیهای یک شهر و اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی می پذیرد که یک شهر کلانشهر باشد. ساری هم طی ۲۰ماه اخیر با همکاری مردم بزرگوار و شورای اسلامی شهر و همکاران بزرگوارم در شهرداری و در این زمینه آنچنان عملکرد درخشانی داشت که وزارت کشور با درخواست تبدیل ساری به کلانشهر موافقت کرد .

 

شهردار ساری در پایان تاکید کرد به هر تقدیر تبدیل ساری به کلانشهر یک رخداد بی نظیرتاریخی است که این حقیر آن را به مردم بزرگ این شهر و همه خادمان آن تبریک و شادباش می گویم .

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو