کد خبر: 3487

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۸

شهردار عبوری: ناگزیر شوم سکوت را شکسته و حرفهایم را می زنم

  وی خطاب به معاون فنی و عمرانی خود گفت: هرچه سریعتر با معاون عمرانی استانداری و مدیرانی که با این پروژه درگیر ...
شهردار ساری عبوری سکوتم شکسته

 

شهردار ساری عبوری سکوتم شکسته

 

وی خطاب به معاون فنی و عمرانی خود گفت: هرچه سریعتر با معاون عمرانی استانداری و مدیرانی که با این پروژه درگیر هستند نشستی برگزار کند تا تکلیف این پروژه روشن شود چرا که روند کند آن غیر قابل قبول است و اگر ناگزیر شوم سکوت خود را شکسته و حرف هایم را می زنم

 

به گزارش شرق پرس مهدی عبوری ظهر امروز(پنجشنبه) در ششمین جلسه شورای اداری شهرداری ساری، روند اجرای پروژه کمربندی شمالی را غیر قابل قبول عنوان و اظهار کرد: اگر نمی توانید این پروژه را به پایان ببرید به ما بسپارید تا آن را تکمیل کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه  شهرداری مرکز استان تمام وظایف محوله خود را انجام داده است و اکنون دستگاه دیگری باید این پروژه را تکمیل کند خطاب به معاون فنی و عمرانی خود گفت: هرچه سریعتر با معاون عمرانی استانداری و مدیرانی که با این پروژه درگیر هستند نشستی برگزار کند تا تکلیف این پروژه روشن شود چرا که روند کند آن غیر قابل قبول است و اگر ناگزیر شوم سکوت خود را شکسته و حرف هایم را می زنم.

 

شهردار ساری با اشاره به برگزاری دو جشنواره بهار نارنج و تئاتر تیرنگ، اجرای آنها را موفق آمیز عنوان کرد و افزود: خوشبختانه جشنواره ملی بهار نارنج امسال با تنوع و شکوه بیشتری برگزار شد و امیدواریم در سایه برنامه ریزی بهتر سال آینده این جشنواره در ابعادی گسترده تر برگزار شود.

 

وی با تاکید بر اینکه امسال اولویت های شهرداری ساری تکمیل پروژه های نیمه تمام بوده، افتتاح فاز اول و دوم میانگذر شمالی را در هفته دولت مورد توجه قرار داد و گفت: یکی از دلایل ترافیک سنگین ساری، عدم توجه به طرح جامع و تفصیلی شهر بوده که در آنها میانگذرهای بسیاری تعریف شده که متاسفانه به هر دلیلی تا پیش از این به مرحله اجرا در نیامد اما از بدو ورود اینجانب به شهرداری ایجاد و احداث آنها در دستور کار قرار گرفت که میانگذر شمالی یکی از آنها است.

 

عبوری گفت: این پروژه که هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در بردارد، تا پنج سال می تواند برای شهر و شهرداری نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان درآمد ایجاد کند و این در حالی است که سهم بسزایی در کاهش بار ترافیک دارد.

شهردار ساری، اجرای میدان ابن شهرآشوب را مورد توجه قرار داد و با اعلام اینکه این پروژه نقش بسیاری در کاهش ترافیک و زیبایی شهر دارد افزود: این پروژه امسال تا میدان ساعت ادامه می یابد تا بتوانیم قلب شهر را به فضایی آرام ، زیبا و خاطره انگیز تبدیل کنیم.

 

به گزارش تسنیم، وی با تاکید بر اینکه بودجه شهرداری را مردم تقبل می کنند، افزود : اجازه نمی دهم یک ریال از این پول در اختیار دستگاه های دیگر قرار گیرد، تمام دستگاهها به اندازه کافی پول و بودجه دارند اما اگر در انجام وظایف خود و خدمت رسانی به مردم عاجز بوده و بخاطر ضعف مدیریت است و بنا نیست با پول مردم ضعف مدیریت جبران شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو