کد خبر: 1189

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ - ۶:۱۵

شهردار بهشهر: قوانین مدیریت شهری باید بازنگری شود

  به گزارش شرق پرس ، ˈ حمید آزمودهˈ روز شنبه در جلسه صیانت فرهنگی بهشهر که در سالن اجتماعات شهرداری بهشهر برگزار ...

 

شهردار بهشهر گفت : قوانین مدیریت شهری به دلیل ناتوانی در حل مشکلات مردم ، نیازمند بازنگری و به روز رسانی است .

 

به گزارش شرق پرس ، ˈ حمید آزمودهˈ روز شنبه در جلسه صیانت فرهنگی بهشهر که در سالن اجتماعات شهرداری بهشهر برگزار شد ، اظهار کرد : قوانین فعلی که مورد استناد شهرداری ها قرار می گیرد در سال ۵۲ به تصویب رسید و جوابگوی نیازهای امروز شهروندان نیست .

وی بیان کرد : برطرف کردن مشکلات و نیازهای شهروندان که روز به روز بر آن افزوده می شود، نیازمند قوانینی است که تصویب آن می تواند راه حلی برای رفع این معضلات باشد .

سرپرست دادستانی بهشهر نیز در این جلسه گفت : در سال های اخیر شاهد تجاوز برخی از شهروندان به حقوق شهری دیگر ساکنین هستیم که لازم است با تصویب قوانین جدید ، از ادامه این تجاوزات جلوگیری شود .

ˈسیدناصر احمدیˈ اظهار کرد : دادستانی بهشهر از هر قانونی که منجر به نظم بخشیدن و ساماندهی امروز شهری شود دفاع کرده و نسبت به اجرای آن اصرار می کند .

وی بیان کرد : متاسفانه در سال های اخیر برخی شرکت ها و موسسات برای انجام تبلیغ شرکت های خود ، از همه محیط های شهری حتی در و دیوار منازل استفاده می کنند که تداوم این رفتار ، موجب اعتراض فراوان شهروندان و همچنین آلودگی های نظری و محیطی شهر شده است .

سرپرست دادستانی بهشهر افزود : یکی دیگر از رفتارهای نامناسبی که در شهرها مشاهده می شود ، رها کردن آب ناودان ها و کولرها در پیاده رو ها است که این مورد ، مشکلات متعددی را برای شهروندان ایجاد کرده است .

در پایان این جلسه ، رفع تمام موارد از بین برنده حقوق شهروندی مانند انواع سد معبر ، از بین بردن برچسب های تبلیغاتی ، داربست ها ، کولرها ، ناودان ها به تصویب رسید و اجرای آن مورد تاکید قرار گرفت .

ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو