کد خبر: 12943

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۰:۵۵

شهرداری عمران ساری ۳ – شهرداری تبریز ۱

تیتر 3 » در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور تیم والیبال عمران شهرداری ساری با حساب سه بر یک از سد شهرداری تبریز گذشت.

برد والیبال نزدیک بود

به گزارش تیتر ۳ » در ادامه رقابت های هفته پنجم لیگ برتر والیبال مردان کشور، دو تیم شهرداری ساری و تبریز در حالی به میزبانی تیم ساروی به مصاف هم رفتند که تیم میزبان علارغم محرومیت طولانی مدت سرمربی و بازیکنان خود در هفته های اخیر موفق شد در حضور پرشور هوادارنش  با ارائه یک نمایش دیدنی از سد حریف پرقدرت تبریزی خود گذشته و به یک برد ارزشمند دست یابد.

در این مسابقه شاگردان میزبان بهزاد محمودی اگرچه در ست دوم با امتیاز ۲۸ بر ۱۹ مغلوب شدند اما با برتری در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ در مجموع با حساب ۳ بر یک به برتری رسیده و همنام تبریزی خود را با دست خالی بدرقه کردند.

شهرداری ساری با این پیروزی به ۹ امتیاز از ۳ برد دست یافت و بالاتر از سرخپوشان تبریزی که تاکنون ۲ پیروزی در کارنامه خود به ثبت رسانده اند در جایگاه هفتم ایستاد.

گفتنی است؛ شهرداری تبریز هفته ششم در خانه میزبان تیم پرقدرت پیکان تهران است و شهرداری ساری نیز در اراک به مصاف شهرداری این شهر می رود

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو