کد خبر: 73816

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۹

محمد محبوب :

شهرداری ساری از ساخت فیلم‌های “ایثار و شهادت” حمایت می‌کند

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری با اشاره به تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهر ساری، گفت: شهرداری ساری از ساخت فیلم‌های با مضامین ایثار و شهادت حمایت می‌کند.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، محمد محبوب با اشاره به درخشش فیلم “مستند لوتوس” ساخته کارگردان ساروی در جشنواره بین المللی سینما حقیقت، اظهار داشت: این فیلم ساخته کارگردان ساروی محمدرضا وطن دوست و با حمایت شهرداری ساری در زمینه ایثار و شهادت، و محوریت مادر شهید “علی اکبر کریمی در جشنواره سینما حقیقت، جایزه ویژه هیئت داوران بخش بین المللی را کسب کرده است.

 

وی با بیان اینکه این شهرداری آمادگی دارد از خدمات هنری با موضوع ایثار و شهادت پشتیبانی کند، افزود: مستند ارباب  با موضوع شهید مدافع حرم سعید کمالی ساخته علی طالبی کارگردان ساروی نیز با حمایت شهرداری ساری نیز در جشنواره بین المللی فیلم رشد حضور داشته است.

 

محبوب با ابراز اینکه ساخت فیلم با موضوع شهدا کاری ماندگار خواهد بود، تاکید کرد: شهدا و ایثارگران مایه مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و مردم ایران هستی خود را مرهون و مدیون این شهدا هستند، لذا باید در ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و شهامت گام های موثری برداشته شود.

 

وی افزود: باحمایت شهرداری ساری از هنرمندان در حوزه‌های مختلف هنری چون فیلم و تئاتر، موسیقی، طراحی و عکس و بالا بردن سطح نگاه شهروندان به حوزه هنر، بستری مناسب برای بروز تفکرات جدید و خلاق جوان در راستای شناسایی و معرفی هویت‌های مذهبی، علمی، ورزشی و شهدای دفاع مقدس و استعدادها و ظرفیت‌های شهر ساری در هنر فراهم آورده خواهد شد.

 

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری خاطرنشان کرد: این معاونت از ارائه‌ خدمات آموزشی و هنری با رویکرد افزایش دانش تخصصی جوانان و هنرمندان حمایت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو