کد خبر: 7691

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۸

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران خبر داد:

شناسایی آسیب‌های اجتماعی حوزه خانواده در مازندران

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران با تاکید بر توجه بیشتر خانواده‌ها به نیازهای درونی فرزندان، گفت: آسیب‌های اجتماعی حوزه خانواده در مازندران شناسایی شد.

تیتر ۳: مریم جمشیدی در دومین جلسه کارگاه آموزشی تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی، اظهار داشت:کارگاه آموزشی آسیب شناسی اجتماعی با محوریت آسیب‌های فضای مجازی در استانداری برگزار شد.

وی گفت: تبادل اطلاعات و دانش از طریق اینترنت به عنوان پیشرفته ترین وسیله ارتباط جمعی، فضای جدیدی را به وجود آورده است و اشراف و آگاهی در فعالیت فضای مجازی ضروری است.

جمشیدی تصریح کرد: فضای سایبر می‌تواند بر نوع شکل دهی افکار عمومی موثر واقع شود و فعالیت در این زمینه می‌تواند به بالا بردن سطح آگاهی خانواده کمک کند.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به مباحث مطرح شده در کارگاه آموزشی, بیان کرد: تاکنون کلاس‌های آموزشی متعددی برای دانش آموزان و خانواده‌ها و بانوان برپا شد تا بتوانند مهارت‌های لتزم را کسب کنند.

وی افزود: پیشگیری اجتماعی از وقوع جرم، همراه شدن با آموزش کاربران در برابر تهدیدات فضای سایبر و اطلاع‌رسانی درباره استفاده صحیح از فن‌آوری نوین در این فضا از اساسی ترین نیازها است.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران، خاطرنشان کرد: آموزش‌های لازم درباره اجتناب از محیط‌ خطر ساز و فرهنگ‌سازی افراد درباره استفاده از فضای سایبر و شناخت تهدیدات اینترنت باید اطلاع رسانی شود.

وی بر اهمیت پیشگیری اجتماعی از ارتکاب جرم تاکید کرد و گفت: باید نیازهای حوزه زنان و خانواده به صورت جدی اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو