کد خبر: 72787

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۲۱

شمارش معکوس برای صدور حکم مجازات عنکبوت زرد

تیتر 3: ماجرای این پرونده از اوایل سال 94 در یکی از سوپر مارکت‌های تهران آغاز شد. متهم به بهانه‌های مختلف با زنی جوان به نام ...

تیتر ۳: ماجرای این پرونده از اوایل سال ۹۴ در یکی از سوپر مارکت‌های تهران آغاز شد. متهم به بهانه‌های مختلف با زنی جوان به نام لیلا که برای خرید به مغازه آمده بود، طرح دوستی ریخت و چند ماه بعد به تصاویر خصوصی او دست پیدا کرد. او با تهدید انتشار این تصاویر، لیلا را به ویلایی در سرخه حصار کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. این اقدام باعث طلاق و افسردگی لیلا شد اما او به جای مراجعه به پلیس، ماجرا را برای یکی از دوستان صمیمی‌اش به نام سمیه تعریف کرد. این زن با متهم قرار گذاشت تا با حرف زدن، تصاویر خصوصی را پس بگیرد اما متهم، او را هم به یکی از شهرهای اطراف کشاند و مورد آزار قرار داد. سمیه در شکایت خود مدعی است متهم برای انجام نقشه شوم خود، فرزند خردسال او را از پنجره اتاق بیرون گرفته و تهدید به پرتاب کرده بود.

 

لیلا و سمیه دوستی متاهل به نام شبنم داشتند. آنها ماجرا را برای این زن تعریف کردند و او هم تصمیم گرفت به تنهایی همه چیز را حل کند. او پاییز ۹۵ با متهم قرار گذاشت اما در دام مشابه افتاد. شبنم سپس به کلانتری مراجعه کرد و گفت: «متهم با حرف هایش اعتماد من را جلب کرد. قرار بود تصاویر را پس بدهد اما روز حادثه به بهانه‌های مختلف مرا به کوهی اطراف سرخه حصار کشاند و با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داد.»

 

با شکایت شبنم، متهم که از مجرمان سابقه‌دار است دستگیر شد و به زندان افتاد. او چندی بعد برای تحقیق به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده منتقل شد اما شاکیان را دروغگو خواند و گفت: «ارتباط من با این سه زن فقط در حد دوستی ساده بود.» قضات دادگاه برای متهم قرار وثیقه سنگین صادر کردند اما او با تامین این قرار از زندان بیرون آمد. یکی از شاکیان مدعی است متهم پس از آزادی نیز بار دیگر اعمال مجرمانه خود را آغاز و زنی ایرانی را که از آمریکا به کشور آمده بود مورد آزار قرار داده است.

 

سرانجام صبح دیروز، آخرین جلسه محاکمه به شکل غیرعلنی و با حضور سه شاکی زن در شعبه هشتم دادگاه برگزار شد. در این جلسه متهم به دلیل آنچه وکیلش «ابتلا به بیماری» اعلام کرد حضور نداشت. هر سه زن بار دیگر مدعی وقوع آزار و اذیت شدند اما وکیل متهم در آخرین دفاع گفت: «موکل همه اتهامات تجاوز، آدم‌ربایی، تهدید و ضرب و جرح را رد کرده و خود را بی‌گناه می‌داند.»

 

در پایان دادگاه قضات برای صدور رای وارد شور شدند. حکم پرونده ظرف چند روز آینده صادر می‌شود./جام جم

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو