کد خبر: 3349

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۱ - ۴:۲۹

شلیک پلیس آمریکا به سمت پیر زن ۹۳ ساله

شرق پرس:  روزنامه انگلیسی گاردین، در این باره گزارش داد این زن در پی اختلافات خانوادگی دست به اسلحه برده بود بنابر این، ...

 

 یک افسر پلیس ایالت تگزاس آمریکا،‌ با شلیک ۳ گلوله به سمت یک یک پیر زن ۹۳ ساله وی را کشت و خشم مردم این ایالت را بر انگیخت.

شرق پرس:  روزنامه انگلیسی گاردین، در این باره گزارش داد این زن در پی اختلافات خانوادگی دست به اسلحه برده بود بنابر این، پلیس نیز وی را به قتل رساند.

بر اساس این گزارش، «استفن استم» افسر پلیس تگزاس پس از رسیدن به محل واقعه و مشاهده خانم«پرلی گولدن» مسلح به یک سلاح کمری کالیبر ۳۸، در اقدامی خشن، ۳ گلوله به سمت وی شلیک کرد که ۲ گلوله به بدن وی اصابت کرده و یک گلوله نیز باعث ایجاد جراحت سطحی بر روی بدن وی شد.

انتشار هر چند جهت دار این خبر نیز مانع از خشم مردم منطقه «هرن» تگزاس نشد و آنها با تجمع در مقابل اداره پلیس خواستار اخراج این افسر خشن شدند.

«روبن گومز» شهردار تگزاس نیز با حضور در جمع معترضین، متعهد شد که در جلسه شورای شهر، پیشنهاد اخراج «استفن استم» را در جمع اعضای شوراء مطرح کند.

گومز در جمع مردم خشمگین گقت: «این مورد به بی اعتمادی مردم به پلیس منجر شده و ما نمی‌توانیم پلیسی داشته باشیم که مردم به او اعتماد ندارند.»

کشتن مردم به ویژه سیاهپوستان از سوی پلیس آمریکا این روزها خبر عجیبی محسوب نمی شود،‌ اما کشتن یک پیر زن ۹۳ ساله کمتر در این کشور مدعی دفاع از حقوق بشر اتفاق افتاده بود. چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر این که پلیس آمریکا یک نوجوان را که در حال بازی با اسلحه اسباب بازی بود به ضرب گلوله از پای درآورده است!

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو