کد خبر: 20539

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۹:۰۵

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران مطرح کرد

شرکت ۷۰ رسانه در نمایشگاه مطبوعات مازندران

تیتر 3 » مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: بیش از ۷۰ رسانه اعم از خبرگزاری، مکتوب و مجازی در نمایشگاه خبرگزاری ها، مطبوعات و رسانه های مجازی استان شرکت کردند.

حسین مرتضوی

به گزارش تیتر ۳ » حسین مرتضوی در گفتگویی بابیان اینکه نمایشگاه مطبوعات استان از روز سه‌شنبه هفته جاری تا جمعه در مجمع فرهنگی اداره کل ارشاد مازندران برگزار می‌شود، اظهار داشت: ۷۰ رسانه متقاضی شرکت در این دوره از نمایشگاه هستندو

وی برگزاری کلاس آموزشی و کارگاه های مختلف را از جمله برنامه های جنبی این دوره از نمایشگاه اعلام کرد.

مرتضوی همچنین با اشاره به برگزار نشدن مجمع عمومی نوبت اول و دوم خانه مطبوعات استان به دلیل حدنصاب نرسیدن اعضا گفت: نوبت سوم مجمع عمومی روز شنبه ۳۰ بهمن ماه در مجتمع فرهنگی ارشاد مازندران برگزار می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: از ۱۹ اسفندماه ثبت‌نام اعضای خانه مطبوعات در سراسر کشور به شکل الکترونیکی شروع‌شده است.

وی بابیان اینکه اعضای خانه مطبوعات با مراجعه به سامانه www.khanehmatbooat.ir ثبت‌نام اینترنتی انجام دهند، افزود: آن دسته از فعالان حوزه رسانه که تاکنون به عضویت خانه مطبوعات درنیامده‌اند هم می‌توانند با ثبت‌نام در این سامانه و بارگذاری مشخصات خود، روند ثبت‌نام را انجام دهند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: ثبت‌نام در این سامانه برای شرکت در انتخابات هیئت‌مدیره خانه مطبوعات است که اسفندماه امسال در سراسر کشور به‌طور همزمان و به‌صورت الکترونیکی می‌شود و لازم است متقاضیان نسبت به ایجاد نام کاربری در این سامانه اقدام کنند./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو