کد خبر: 74216

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۹

چالش ۱۰ سال قبل و شرمندگی برخی مدیران

تیتر 3/حسین فرهادی: چالشی اخیراً در شبکه های مجازی با عنوان چالش ۱۰ سال قبل راه اندازی شده است که افراد سعی می‌کنند با نشان ...

تیتر ۳/حسین فرهادی: چالشی اخیراً در شبکه های مجازی با عنوان چالش ۱۰ سال قبل راه اندازی شده است که افراد سعی می‌کنند با نشان دادن تصاویر ۱۰ سال قبل خود بگویند در شرایط کنونی چه تغییراتی داشتند. چالشی قابل تامل که می تواند یک مقیاس و میزان برای عملکرد و وضعیت رجال، مدیران و سیاسیون تبدیل شود.

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و بهار چهلم ، فرصت مناسبی است تا بسیاری از نمایندگان مجلس، مدیران، رجال و سیاسیون خود را در سنگ محک مردم قضاوت آنان قرار دهند.

 

مدیرانی که وام دار اعتماد مردم، فرصت دهی به آنان هستند. این چالش گرچه به ظاهر یک اقدام تفریحی و نوستالژیک است اما می‌تواند بسیاری از آسیب ها را نشان داده و تخطی ها را بازگو کند. گرچه بی شک برخی از رجال و سیاسیون اگر به کارنامه ده سال قبل خود بنگرند ، وضع کنونی شان چیزی جز شرمندگی برایشان نخواهد داشت. افرادی که سفره های مردم را خالی اما دیوارهای خانه شان را بلندتر ساختند. مسئولینی که سوء مدیریت ، عدم کارآمدی و بی تعهدیشان سبب شده است که زندگی روی سخت خود را به مردم نشان دهد و نتوانند آنچنان که انقلاب اسلامی ایران بنا داشت شهد شیرین این انقلاب را برایشان بیشتر کند.

 

گرچه دستاوردهای بی نظیر چهل سال انقلاب اسلامی ایران غیر قابل انکار است اما قسمت اعظمی از این افتخارات، تجربه ها ، پیشرفت ها و توسعه را مدیون مردمی است که همواره در سختی ها، بزنگاه‌ها و در روزهای حساس پای نظام و انقلاب ایستادند. مردمی که درچالش ۱۰ سال قبل خود می توانند بگویند نسبت به ۱۰ سال قبل خود نه تنها پایبند تر، متعهد و وفادار تر هستند بلکه نسبت به بسیاری از مدیران به این انقلاب و نظام خدمات بیشتری را ارائه دادند.

 

رجال و سیاسیون و مدیرانی که شاید برخی از آنها دیگر در مرزهای جغرافیایی این کشور نباشند!! و برخی که هنوز در بدنه دولت و بدنه نظام مشغول فعالیتند اما افسوس و صد افسوس که برای مردم چیزی جز زحمت و سرشکستگی نداشتند.

 

منبع: همولایتی

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو