کد خبر: 5119

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۱۵ - ۸:۳۰

شرایط مناسب شهرستان گلوگاه بستر سرمایه گذاری را فراهم کرده است

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران در جلسه بررسی مشکلات ناحیه صنعتی شهرستان گلوگاه گفت : ناحیه صنعتی گلوگاه دارای شرایط اقلیمی مناسب ...
شهرک صنعتی گلوگاه

 

شهرک صنعتی گلوگاه

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران در جلسه بررسی مشکلات ناحیه صنعتی شهرستان گلوگاه گفت : ناحیه صنعتی گلوگاه دارای شرایط اقلیمی مناسب برای سرمایه گذاری است و پتانسیل و ظرفیت استقرار واحدهای تولیدی را دارد که باید ظرفیت بالقوه این ناحیه صنعتی به بالفعل تبدیل شود.

به گزارش شرق پرس؛‌ سید مصطفی موسوی تأکید کرد: آب و هوای معتدل، زیرساختهای مناسب شامل استقرار خدمات زیربنایی آب، برق، گاز، راه دسترسی ناحیه صنعتی و موقعیت طبیعی گلوگاه که در ورودی شرق استان قرار دارد، بستر را برای سرمایه گذاری فراهم کرده است.

وی بیان داشت: مهمترین رسالت شرکت در ایجاد شهرک و ناحیه صنعتی، استقرار واحدهای تولیدی در جهت رشد تولید ، صنعت و اشتغال پایدار است.

عیسی قاسمی طوسی فرماندار گلوگاه نیز در این جلسه اظهار داشت: توسعه ناحیه صنعتی گلوگاه میتواند نقش مهم و کلیدی در رشد صنعت و تولید منطقه، بویژه شرق استان داشته باشد.

قاسمی طوسی افزود : یکی از مزیتهای این ناحیه صنعتی، فاصله نزدیک به خط ریل راه آهن و بندر امیرآباد است که به حمل و نقل مواد اولیه و کالای تولید شده واحدهای تولیدی کمک می‌کند.

به گزارش مهر, وی بیان داشت : از محل منابع استانی و شهرستانی ۱۵۰۰ میلیون ریال برای کمک به زیرساخت شهرکها و نواحی صنعتی استان در نظر گرفته شده که امیدواریم با کمک شرکت شهرکهای صنعتی، زیرساخت‌های ناحیه صنعتی گلوگاه هرچه سریعتر تکمیل شود.

 

 

 /انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو