کد خبر: 12776

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۸:۲۴

نماینده مردم رامسر و تنکابن :

شدیدا مخالف تبدیل شدن امیرآباد به منطقه آزاد هستم

تیتر 3 » شریعت نژاد افزود به همراه 8 نماینده دیگر مخالف تبدیل شدن بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری در مازندران هستیم.

شمس اله شریعت نژاد

به گزارش تیتر ۳ » شمس اله شریعت نژاد اظهار کرد: منطقه آزاد تجاری برای استان مازندران یک امتیاز مثبت برای افزایش صادرات بوده و به راه اندازی آن در مازندران مشتق هستیم.

وی تصریح کرد: مناقشات سیاسی و لابی های مختلفی که برای راه اندازی این منطقه صورت گرفت معقول است اما باید منفعت این بخش برای همه مردم مازندران بوده و دسترسی همه مردم به این منطقه متناسب باشد.

نماینده غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاب یکی از سه منطقه مورد نظر نوشهر، فریدونکنار و امیرآباد برای راه اندازی قطعی نشده است، عنوان کرد: با مطالعه ای که استانداری مازندران انجام داد؛ فریدونکنار و بابلسر به دلیل دارا بودن مرکزیت جمعیتی و جغرافیایی، بعد مسافت به مناطق شرق و غرب مازندران و دارا بودن راه های مواصلاتی مناسب در اولویت قرار داشت.

وی اظهار کرد: در غرب استان مازندران درخواست و تقاضا برای راه اندازی منطقه آزاد وجود داشت اما باید به نظر جمع و کارشناسی احترام گذاشت و منافع کل استان را در نظر گرفت.

شریعت نژاد افزود: درباره بندر امیرآباد بحث بررسی مباحث واقعیت ندارد و باید دولت مصوب کند، اکثریت نمایندگان مازندران با تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد مخالف هستند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن با اشاره به اینکه ساری و امیرآباد فاصله چندانی ندارند بنابراین از شهرهای غرب و مرکز استان دور هستند، گفت: بعد مسافت طولانی تا بندر امیرآباد منطقه آزاد شدن آن را با مشکل مواجه می کند.

وی یادآور شد: شدیدا مخالف تبدیل شدن امیرآباد به منطقه آزاد هستم زیرا هشت نماینده در این زمینه مخالف و تنها سه نماینده موافق اند.ایسنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو