کد خبر: 4959

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۹ - ۷:۵۹

شبکه سه به خبر اخراج مزدک میرزایی از ورزشگاه برزیل واکنش نشان داد

  شرق پرس: رئیس شورای سیاستگذاری شبکه سوم سیما  پیرامون مشکلاتی که در جریان گزارش مزدک میرزایی از بازی‌های تیم‌ملی در برزیل رخ ...

 

حسین ذکایی گفت: «مزدک هر بار با هماهنگی مسئولان برگزاری دیدار خیلی محترمانه به ورزشگاه محل بازی‌های تیم‌ملی رفته است.»

 

شرق پرس: رئیس شورای سیاستگذاری شبکه سوم سیما  پیرامون مشکلاتی که در جریان گزارش مزدک میرزایی از بازی‌های تیم‌ملی در برزیل رخ داد، گفتگویی انجام داده که ماحصل آن پیش روی شماست.

 

چرا صدا و سیما و خصوصا شبکه سه در مورد این دوره از رقابت‌های جام‌جهانی ضعیف ظاهر شد؟

– به اعتقاد من که ضعیف ظاهر نشدیم اتفاقا پوشش اتفاقات بازی به علاوه حضور کارشناسان اهل فن برای تحلیل این دیدارها کاملا راضی کننده بود. در هیچ دوره‌ای این مقدار زمان برای پخش و تحلیل‌ بازی‌های جام‌جهانی گذاشته نشده بود و این مهم نشان می‌دهد پخش این دیدارها برای شبکه سوم اهمیت ویژه‌ای داشته است.

 

 اما بعضی اخبار از موضوعات دیگری حکایت می‌‌کند؟

– کدام اخبار؟

 

 اینکه مزدک میرزایی هر بار برای رفتن به ورزشگاه با مشکل مواجه شده.

– این موضوع اصلا صحت ندارد مزدک هر بار با هماهنگی مسئولان برگزاری دیدار خیلی محترمانه به ورزشگاه محل بازی‌های تیم‌ملی رفته و در جایگاه مخصوص به گزارشگران امکانات لازم هم برای تهیه گزارش بازی‌ها در اختیار داشته است.

 

اما با این وجود فقط موفق شد یک نیمه بازی تیم‌ملی در آرژانتین را گزارش کند؟

– بله این موضوع به دلیل کیفیت بد تلفن‌های ماهواره‌ای بود که در همه جای دنیا از آنها برای تهیه و ارسال گزارش بازی‌ها استفاده می‌شود ما هم بر این امید بودیم و وقتی متوجه شدیم این کار جواب نمی‌دهد بازی‌ها را از تهران گزارش کردیم تا کیفیت نامطلوب صدا جبران شود.

 

 اینکه پلیس برزیل بین دو نیمه میرزایی را از ورزشگاه فونته نوا اخراج کرده تا چه حد صحت دارد؟

– یک سری می‌خواهند عملکرد شبکه سوم سیما را زیرسئوال ببرند. از شما می‌خواهم همین امروز که میرزایی به ایران برگشت با وی در مورد این اخبار به صورت مفصل مصاحبه کنید تا واقعیت را از زبان گزارشگر اعزامی صدا و سیما بشنوید.

 

 اگر دوست دارید در پایان این مصاحبه از نتایج تیم‌ملی بگویید؟

– دفعه قبل که با هم گفتگو کردیم گفتم این جام در میان جام‌های جهانی ادوار گذشته متفاوت است و بیش از آنکه قدرت تک بازیکنان تعیین کننده باشد سیستم تیمی تاثیرگذار است و حالا هم همین حرف را تکرار می‌کنم منتهی به استثناء مسی که ثابت کرد واقعا بازیکن بزرگی است.

روزنامه نود

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو