کد خبر: 12411

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۸:۲۳

شاگردان دایی در قائمشهر به دنبال شکست نساجی

تیتر 3 » شاگردان علی دایی امروز (پنجشنبه) رأس ساعت 13 در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر به مصاف شاگردان محمود فکری می‌روند

نساجی نفت

به گزارش تیتر ۳ » تیم فوتبال نساجی در حالی از سری مسابقات جام حذفی، به مصاف تیم فوتبال نفت خواهد رفت که این تیم با ۱۶ امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر قرار دارد.
* ازسرگیری تمرینات بازیکنان

تیم نساجی هم با توجه به شکست در بازی قبل خود مقابل تیم خونه‌به‌خونه بابل در رده ششم باقی ماند و با حفظ ۱۶ امتیاز، چشم‌انتظار بازی‌های بعدی خود است تا امتیازهای از دست‌رفته را جبران کند.

گرچه در چندروز گذشته تیم فوتبال نساجی گرفتار اما و اگرهای فراوانی شده بود و حضورش در مقابل تیم نفت تهران قطعی نشده بود ولی دیروز نخستین جلسه تمرین خود بعد از چند روز اعتصاب را در ورزشگاه شهید وطنی شهرستان انجام داد.

* تمرین زیر بارش باران و هوای سرد/ حضور جغتاپور

امروز هم بازیکنان تیم فوتبال نساجی به‌ همراه کادر فنی، در ورزشگاه شهید وطنی شهرستان قائم‌شهر حاضر شدند و در هوای بارانی و تقریباً سرد به تمرین پرداختند، در تمرینات امروز تمرکز بیشتر بر روی بدنسازی و مرور تاکتیک‌ها بود.

از نکات جالب تمرینات امروز، حضور دروازه‌بان اسبق تیم نساجی مازندران، پیروز جغتاپور بوده است.
* نساجی و طرفدارانی از سراسر دنیا

تیم فوتبال مردمی و محبوب نساجی قائم‌شهر، از تاریخچه قابل قبولی در عرصه ورزش استان و کشور بهره‌مند است و همین امر توقع مردم و هواداران این تیم را برای حضور در لیگ برتر و کسب مؤفقیت‌های بیشتر بالا برده است.

این تیم مردمی، نه‌تنها در شهرستان قائم‌شهر و استان مازندران بلکه در سراسر کشور و دنیا طرفداران خاص و دو‌آتیشه خود را دارد ولی با تمام این تفاسیر هنوز نتوانسته در حد انتظار، خواسته‌های طرفداران خود را مرتفع سازد.

* هواداران نساجی، سرمایه‌های تیم

در یک بازی فوتبال، آن چیزی که می‌تواند به بازی شور و هیجان دهد و برای بازیکنان روحیه‌بخش باشد، تشویق هواداران تیم‌ها از روی سکوی ورزشگاه‌هاست و استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر، شاهد خوبی برای این ادعاست چراکه سال‌های سال است که از نزدیک این هواداران متعصب را می‌شناسد و به خوبی می‌داند که این هواداران سرمایه‌های تیم هستند.

هوادارانی که نه گرمای تابستان مانع از حضورشان در استادیوم می‌شود و نه سرمای هوا و باران آنها را از نشستن بر روی سکوها باز می‌دارد و به جرأت می‌توان گفت شور و هیجانی که در بازی‌های نساجی توسط هواداران این تیم خلق می‌شود در کمتر جایی از این کشور پهناور وجود دارد.

* فاصله گرفتن نساجی از دوران طلایی و روزهای اوج

عشق به نساجی، در جان مردم شهر ریشه دوانده است و کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که عاشق نساجی، تیم محبوب شهرش نباشد و از برد و باختش خوشحال و یا غمگین نشود.

روزگاری این تیم کهن، در ورزش فوتبال جاه و جلالی داشت و حرف اول در استان مازندران را می‌زد و مربیان به‌نام زیادی سکان‌دار این پیر عرصه ورزش بوده‌اند ولی سال‌هاست که تیم نساجی از دوران طلایی و روزهای اوج خود فاصله گرفته و هواداران همچنان در حسرت لیگ‌برتری شدن تیمشان مانده‌اند.
* مشکلات مالی و بی‌برنامگی

عده‌ای دلایل شکست‌ها و ناکامی‌های تیم قدیمی و ریشه‌دار نساجی را سوء مدیریت و بی‌برنامگی می‌دانند و عده‌ای دیگر مشکلات مالی و حقوق‌های معوقه بازیکنان را عامل این شکست‌ها می‌دانند و این درحالی است که به اذعان مسؤولان ارشد استانی و شهرستانی، بارها و بارها پیگیر مشکلات این تیم شدند ولی هنوز این دغدغه برای بازیکنان تیم وجود دارد که آیا نساجی از بند مشکلات و حواشی رهایی می‌یابد یا خیر؟

* خبر داغ این‌روزهای ورزش قائم‌شهر

از سوی دیگر، خبر داغ این‌روزهای ورزش شهرستان که چندروزی است زمزمه آن در شهر و محافل ورزشی شنیده می‌شود و هنوز اعلام رسمی نشده، خبر واگذاری باشگاه نساجی به فرد دیگر است و حال باید دید این خبر در صورت تأیید چه تأثیری می‌تواند بر روند انجام مسابقات تیم نساجی داشته باشد و تا چه حد مشکلات این تیم را حل خواهد کرد.

به گزارش تیتر ۳، شاگردان محمود فکری در حالی فردا رأس ساعت ۱۳ در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف شاگردان علی دایی می‌روند که تشویق یک استادیوم هوادار و عاشق فوتبال را به‌همراه دارد و دعای خیر مردم این شهر بدرقه راه‌شان است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو