کد خبر: 3437

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۶:۲۰

سومین یادمان دیدار با پدران آسمانی بهشهر برگزار شد

  سومين یادمان و ديدار با پدران آسماني با حضور مسئولین و خانواده های شهدا در سالن بصيرت ارشاد بهشهر برگزار شد. ...
همایش پدران آسمانی

 

همایش پدران آسمانی

 

سومین یادمان و دیدار با پدران آسمانی با حضور مسئولین و خانواده های شهدا در سالن بصیرت ارشاد بهشهر برگزار شد.

به گزارش شرق پرس، عضو شورای شهر بهشهر سه شنبه شب در همایش دیدار با پدران آسمانی در بهشهر گفت: فرزندان شاهد دغدغه معیشت جامعه و آشفتگی فرهنگی و اجتماعی دارند و باید در جهت رفع این دغدغه ها توسط مسئولان چاره اندیشی شود.

محمد موسی زاده حلیم فرزند شهید رمضانعلی موسی زاده از شهدای فرهنگی این شهرستان افزود: علت زنده ماندن و زنده بودن شهدا تاثیر گذاری آنان در جامعه و کشور و در بین قلوب جامعه است.

وی اظهار داشت: برگزاری پاسداشت پدران آسمانی تنها برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا نیست بلکه علاوه بر آنان، تاکیدی مجدد بر رسالت بزرگ خانواده شهدا و همرزمان شهدا در دوره های مختلف این انقلاب در پاسداشت این نظام و ارزشهای آن است.

موسی زاده گفت: یادواره ها و مراسم بزرگداشت شهدا در جهت توجه دادن جامعه به این است که جان این بزرگان در وادی بی مسئولیتی و بی دردی و بی تفاوتی نیست بلکه همواره شهدا و خانواده های شهدا بر دستاوردهای تعالی بخش این انقلاب و اشاعه اخلاقیات و معنویات تاکید دارند.

عضو شورای شهر بهشهر با بیان اینکه  اندیشه بلند و عمیق، دانش وسیع و عزم راسخ شهدا باید همواره در جامعه متبلور باشد ادامه داد: وضعیت معیشتی مردم و جوانان و آشفتگی فرهنگی و اجتماعی درد بزرگی برای فرزندان شاهد و از دغدغه های مهم آنان است.

وی اضافه کرد: خانواده شهدا و فرزندان شاهد از دور شدن برخی از افراد جامعه از فضیلتها و ملاکهای ارزشی، از بی توجهی به علم و تزکیه و از فراموش شدن نام و یاد شهدا بعنوان سرمایه های معنوی جامعه در هراس هستند.

موسی زاده گفت: خوشبختانه سیاستگذاران و تصمیم گیران کشور با آنچه مقام معظم رهبری بعنوان نظام فکری کشور و جامعه اعلام کرده اند آشنا بوده و با دغدغه های رهبری آشنا و در جهت رفع آن گام بر میدارند که جای بسی خوشحالی و مسرت است.

وی بیان داشت: سومین یادمان پدران آسمانی در بهشهر، فرصتی را برای ما فراهم کرد تا به بازنگری آموزه های عظیم انقلاب و هدایت اسلام و انقلاب در نسل جدید بپردازیم و یادمان باشد شهدا برای ارزشهای این انقلاب جان با ارزش خود را فدا کردند.

  این عضو شورای شهر بهشهر گفت: جوانان امروز به ویژه نسل ایثارگر ادامه دهنده راه شهدا هستند و در راه حفظ استقلال و آبادانی گوش به فرمان ولایت در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) میراث‌دار شهدا هستند تا توان دشمن را برای توطئه و ترفند های مختلف در داخل کشور بی اثر کنند./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو