کد خبر: 2332

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۱

سهم گلوگاه از کارخانه کمپوست شرق مازندران ۱۱ درصد / تولید روزانه ۲۰ تن زباله

  عبادالله پهلوان سهم گلوگاه از کارخانه کمپوست شرق استان را 11 درصد اعلام کرد. وی همچنین ميزان توليد روزانه زباله در شهرستان ...
عباد پهلوان شهردار گلوگاه

 

عباد پهلوان شهردار گلوگاه

 

عبادالله پهلوان سهم گلوگاه از کارخانه کمپوست شرق استان را ۱۱ درصد اعلام کرد. وی همچنین میزان تولید روزانه زباله در شهرستان را ۲۰ تن اعلام و اضافه کرد: این میزان در فصل گرما و وجود گردشگران در مناطق مختلف این شهرستان افزایش قابل توجهی دارد.

 

به گزارش شرق پرس، شهردار گلوگاه در گفتگو با خبرنگاران افزود : متاسفانه وجود زباله و انباشت آن در مناطق مختلف مازندران از معضلاتی است که این استان با آن دست به گریبان است که امیدواریم معضل زباله شرق مازندران با راه اندازی کارخانه کمپوست مرتفع شود.

وی با اشاره به همکاری ۵ شهرداری گلوگاه، بهشهر، نکا، خلیل شهر و رستمکلا در ساخت و تجهیز کارخانه کمپوست شرق مازندران اظهار داشت: سهم شهرستان گلوگاه در این کارخانه ۱۱ درصد است که با برنامه ریزی در حال انجام و تکمیل است.

پهلوان گفت: سهم شهرداری گلوگاه در کمپوست شرق مازندران ۲۰۰ میلیون تومان بوده است که ۵۰ میلیون تومان مصالح نیز در این رابطه از دیگر موارد سهم آوری برای کمپوست شرق مازندران توسط شهرداری گلوگاه بود.

شهردار گلوگاه با بیان اینکه براساس برنامه ریزی انجام شده و اعلام  مسئولان فاز اول این کارخانه در نیمه اول امسال به بهره برداری می رسد افزود: تنها مشکل فعلی این کارخانه خرید دستگاه هم زن(ویندرو) از خارج از کشور است که در حال انجام است.

پهلوان در رابطه با رعایت بهداشت در سطح شهر گلوگاه گفت: برای ایجاد فضایی مناسب در شهر گلوگاه اقدام به نصب سطل زباله مکانیزه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال کردیم تا از انباشت زباله و ایجاد چهره ناشایست در شهر جلوگیری شود.

وی افزود: دفن فعلی زباله شهر گلوگاه ۵ کیلومتر بعد از بهشت رضا این شهر و خارج از بافت شهری است./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو