کد خبر: 18125

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۱

این کفش پاره میراث حکومت شماست!!

سنگ نارنجستان به سینه می زنند تا مسجدی را خراب کنند/ریاکاری با پوپولیست بودن چه تمایزی دارد؟!!

اختصاصی تیتر3/حسین فرهادی: نمیدانم چرا برخی از افراد هر ازگاهی دلشان میخواهد فراموشی مصلحتی بگیرند.. البته بنا به مصلحت خودشان.. و راه کوچه عمر چپ را برگزینند و بزنند به زیر هرآنچه تا به حال از گناه و صواب کرده اند!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اختصاصی تیتر۳/حسین فرهادی: نمیدانم چرا برخی از افراد هر ازگاهی دلشان میخواهد فراموشی مصلحتی بگیرند.. البته بنا به مصلحت خودشان.. و راه کوچه عمر  چپ را برگزینند و بزنند به زیر هرآنچه تا به حال از گناه و صواب کرده اند!!

و گویا هرچند وقت یکبار باید یک تشری بهشان بزنی تا  فلان وقتشان را که به چنین و چنانشان گذشت، به خاطر مبارک بیاورند!! اما باز هم چه سود .. زیرا کسی را که خودش را به خواب زده هرگز نتوان از این غفلت و خسران رهایی داد…

بازهم مرتب تا دری به تخته میخورد با اسب سرکش و شنل و شمشیر zorro وارد می شوند تا دنیایی را از نگرانی برهانند!!

این بار هم نظرات یک پژوهشگر حول پادگان ساری شده است پیراهن عثمان!! مدام برایش کف می زنند و هورا می کشند و البته آن را میکنند سند و مدرک انتقادات منفعت جویانه شان!! البته این کف و سوت و هورا تا جایی اعتبار دارد که این پژوهشگر ، شهردار مرکز استان را ستایش نکرده باشد!! و گویا با کلامی ریشخندانه به وی می گویند:” می دانم که تو شهردار را محترم می شماری ! و مگر ما با او بر سر تصاحب امتیازات درگیریم ؛  اما از بین نخبگان  آفرین بر تو که بین شهر و شهردار جانب شهر را گرفتی !”

زیر سوال بردن عملکرد مدیریت شهری تا جایی قابل ستایش است که در جهت تامین و بهبود  رفاه حال عمومی شهروندان باشد نه تحمیل آرزوهای کودکیشان بر سر مردم! و هر آنچه خود در دوران حکومتشان نکردند و اینک انجام شد و اقبال مردم به سمت آن سو گرفت اکنون میشود آینه دق شان!!

عجیب است ساخت یک پارک موزه را برج می خوانند و داشتن آمفی تئاتر را مکروه می شمارند!! با همه مدعی دیندار بودنشان ساخت مسجد را بی ارزش خطاب می کنند و ساخت نارنجستان را اهم تر از آن!! مگر نبودند اشخاصی که زمان ساخت مسجد بزرگ میدان فرح آباد هدفهای مختلفی برای سازنده آن تصور کردند و غیر ضروری میدانستند و الان شده است نماد  و مکانی مناسب برای مراسمات مذهبی این شهر؟!!

گیرم نارنجستان عامل جذب گردشگر.. اما مگر ساری کم جاذبه طبیعی مغفول مانده  دارد که ما تامین نیازهای عمومی و آرزوهای چندین ساله کهن شهر ساری  را فدای ساخت چیزی کنیم که مشابه آن را می توان در گوشه گوشه روستاهای این شهرستان بزرگ یافت؟!!

البته گذری به نقشه و ساخت این بوستان  شهری برجستان را نشان نمیدهد فقط نیاز به کمی باز کردن چشمها دارد یا بهتر اینست که بگویم ” چشمها را باید شست         جور دیگر باید دید”

اولاتر  از همه اینها سعی در به سمت خود کشاندن مهمترین مرجع عدالت خواهی جامعه با استفاده از به غلیان درآوردن احساسات مذهبی مردم و به مسیر اشتباه کشاندن آنان… قطعا کرسی دادستانی مرکز استان اطمینان بخش ترین  نهاد حق ستانیست که مردم به آن ایمان دارند .. سو استفاده کردن از این حس تحسین شده مردمی و به نفع خود مصادره کردن گناهیست نابخشودنی..

استفاده ازنیت خیرخواهی  دادستان فهیم و انقلابی برای رسیدن به منافع سوءشان جهت به دست آوردن جایگاه از دست رفته خود قطعا عاقبتی به جز تخریب این چهره مردمی و صادق نخواهد داشت… نیت پلیدی که در پشت آن چیزی به غیر از خودخواهی نهفته نیست…

این کفشی که این منتقدنماها، پای در آن کرده اند و از پاشنه کج آن می نالند میراث دوران زمام داری  خودشان است.. پوپولیست را که تازه به دامنه واژگانتان افزودید اما قطعا معنی ریاکاری را خوب می دانید؟!

 باید اجازه داد مردم خود به قضاوت بنشینند .. این کفش دور انداختنی نیست.. ساختنیست…

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو