کد خبر: 10301

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۸:۵۰

سنگ‌اندازی و ایجاد تفرقه نمی‌تواند مقابل عملگرایی و آبادانی را در شهر ساری بگیرد

شهردار ساری با اشاره به اینکه سنگ‌اندازی و ایجاد تفرقه نمی‌تواند جلوی عملگرایی و آبادانی را در شهر ساری بگیرد، گفت: عملگرایی و خدمت به مردم با برگزاری جلسات، همایش‌ها و سمینارها محقق نمی‌شود.

مهدی عبوری شهردار ساری

به گزارش تیتر ۳ » مهدی عبوری ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه زیرگذر فرح‌آباد ساری به عنوان بزرگ‌ترین پروژه زیرگذر شهری شمال کشور اظهار داشت: عملگرایی در شهر ساری همچنان تداوم دارد و ساری در مدار توسعه قرار گرفته است.

وی افزود: مقرر شده بود زیرگذر بزرگ میدان فرح‌آباد ساری در ابتدای فصل پاییز افتتاح که به دلیل تاخیر صورت گرفته ۱۵ روزه از مردم شهر خود عذرخواهی می‌کنم.

شهردار ساری با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگ مرکز مازندران همزمان با ۱۷ ربیع الاول میلاد مسعود نبی مکرم اسلام در ساری افتتاح می‌شود، تصریح کرد: حضور نماینده مقام معظم رهبری، خانواده شهدا، روحانیت و مردم به بنده و پیمانکاران امید مضاعف برای آبادانی بیشتر در ساری داده است.

عبوری با بیان اینکه یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برای تخصیص اعتبارات ملی جهت توسعه ساری تلاش‌های مطلوبی داشته است، افزود: ساری به عنوان کلانشهر بزرگ کشور مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سنگ‌اندازی و ایجاد تفرقه نمی‌تواند جلوی عملگرایی و آبادانی را در شهر ساری بگیرد، گفت: عملگرایی و خدمت به مردم با برگزاری جلسات، همایش‌ها و سمینارها محقق نمی‌شود.

شهردار ساری با بیان اینکه مردم ساری همواره قدردان تلاش‌های مدیران شهری در مرکز استان هستند، افزود: ساری در آینده نزدیک از زیباترین شهرهای کشور می‌شود.

به گزارش تسنیم، پروژه احداث زیرگذر فرح آباد ساری با میزان اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریال در مدت ۱۸ ماه قرار بوده بهره برداری که ۱۰ ماه افتتاح شده است.

اتصال بلوار شهید بهشتی به بلوار فرح آباد به صورت زیرگذر به طول ۲۸۰ متر و عرض ۱۷٫۵ متر به صورت چهار لاین رفت و برگشت با احداث ۴ دستگاه پل به طول‌های ۲۵ و ۶ متری و دهانه ۱۶٫۴ و ۵ متر دوربرگردان در شمال و جنوب با هدف ساماندهی ترافیک محیط میدان فرح آباد ساری از مشخصات فنی این زیرگذر بوده است.

میدان فرح آباد ساری یکی از تقاطع‌های مهم شهری در برخورد با راه ترانزیت تهران –  مشهد و راه ارتباطی به دریا و ورودی شمالی شهر ساری قرار دارد و به دلیل توسعه شهری و تمرکز مراکز تجاری، فرهنگی، دانشگاهی، صنعتی و کشاورزی در محور بلوار فرح آباد و شهید بهشتی تنها راه دسترسی مناطق شمالی ساری به داخل شهر شاهد ترافیک سنگین در میدان و مبادی ورودی آن قبل از احداث زیرگذر بوده است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو