کد خبر: 3790

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۴ - ۶:۴۲

سلفی‌های افراطی علیه جام جهانی راهپیمایی کردند!

  به گزارش شرق پرس, فعالان شبکه های اجتماعی در لیبی، این روزها فراخوان راهپیمایی سواره علیه مسابقات جام جهانی برزیل را که ...

 

در شعار فراخوان این راهپیمایی آمده است:” نه برزیل، نه آلمان… پرچم اسلام پرچم ماست”.

 

به گزارش شرق پرس, فعالان شبکه های اجتماعی در لیبی، این روزها فراخوان راهپیمایی سواره علیه مسابقات جام جهانی برزیل را که سلفی‌های افراطی مبتکر آن هستند، دست به دست می کنند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در این فراخوان که خاستگاه آن شهر طرابلس پایتخت لیبی است؛ از سلفی ها خواسته شده با موتور سیکلت و خودرو، علیه جام جهانی راهپیمایی کنند و به جای برافراشتن پرچم برزیل و آلمان، پرچم اسلام (!) را برافرازند.

در شعار این فراخوان – که به صورت الکترونیکی و پوسترهای کاغذی نیز منتشر شده- آمده است:” نه برزیل، نه آلمان… پرچم اسلام پرچم ماست”.

این در حالی است که تیم ملی فوتبال لیبی تاکنون هیچگاه به مسابقات نهایی جام جهانی راه نیافته است، اما تندروی این گروه تا جایی پیش رفته که حتی صحبت کردن از رخدادهای ورزشی را هم خوش ندارند.

به نوشته منابع خبری، پایتخت لیبی این روزها تحت تاثیر مسابقات جام جهانی قرار گرفته، به طوری که جوانها پرچم کشورهای شرکت کننده در این مسابقات را بالا می گیرند و همین امر موجب خشم گروه های افراطی شده است.

تابناک

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو