کد خبر: 1482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۲

سعادت: بهشهر رتبه اول جذب اعتبارات اشتغال

  به گزارش شرق پرس، احمد سعادت بعدازظهر دوشنبه در جشن ايجاد فرصت هاي شغلي بهشهر در سالن بصيرت اين شهرستان افزود: شهرستان ...

 

معاون اشتغال و خودکفایی امداد مازندران گفت: شهرستان بهشهر امسال رتبه اول جذب اعتبارات اشتغال استان را از آن خود کرد که بیانگر تلاش همه جانبه کارکنان این اداره و بانکها در ایجاد اشتغال و ارائه و جذب اعتبارات است.

 

به گزارش شرق پرس، احمد سعادت بعدازظهر دوشنبه در جشن ایجاد فرصت های شغلی بهشهر در سالن بصیرت این شهرستان افزود: شهرستان های نور و چالوس در رتبه های دوم و سوم جذب اعتبارات اشتغال مازندران قرار دارند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه در شهرستان بهشهر با همکاری همه جانبه بانکهای عامل رشد مناسبی در جهت ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش امداد و ایجاد خودکفایی داشتیم که ۷۵ درصد از اعتبارات اشتغال سال جاری در این شهرستان جذب شده است.

سعادت با بیان اینکه ایجاد اشتغال از مهمترین دغدغه های کمیته امداد در جهت توانمندسازی افراد تحت پوشش است خاطر نشان کرد: کمیته امداد موجب ایجاد فقر در جامعه نیست بلکه امداد با حمایت همه جانبه از افراد مستمند رد جهت توانمندی آنان تلاش می کند.

وی گفت: توانمندسازی مددجویان کمیته امداد از اولویت ‌های اصلی این نهاد انقلابی است بنابراین با ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفایی آنان گام بزرگی در توانمندسازی مددجویان و خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد برداشته خواهد شد.

معاون اشتغال و خودکفایی امداد مازندران ادامه داد: برای ماندگاری طرح های اشتغال در کمیته امداد توجه به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان بسیار با اهمیت است که خوشبختانه راه اندازی بازارچه خیریه و فروش محصولات امداد با قوت در شهرستانها برگزار می شود.

سعادت با اشاره به کنترل در طرح های اشتغال زایی بعد از ایجاد فرصت های شغلی از وظایف مهم امداد است خاطر نشان کرد: با ایجاد اشتغال حمایت امداد از افراد تحت پوش و تونمند شده قطع نمی شود بلکه کارشناسان و مشاوران برای ارائه گزارش و نیز برطرف کردن مشکلات احتمالی بازدیدهای منظم از طرح های اشتغال زایی دارند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو