کد خبر: 16595

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۷:۳۴

سریال آمریکایی «فرار از زندان» در شبکه نمایش

تیتر 3 » چند روزی است در عین ناباوری تبلیغ مجموعه ی مشهور «فرار از زندان» از شبکه ی نمایش در حال پخش است

به گزارش تیتر ۳ » حدود یک سال پیش خبر پخش مجموعه ی پربیننده و مشهور «فرار از زندان» از شبکه ی نمایش منتشر شد و پس از تبلیغاتی گسترده نهایتا بدون اعلام دلیل خاصی این مجموعه از جدول پخش تلویزیون خارج شد.
 
اما پس از چند ماه در اوایل پاییز سریال مشهور و البته جدیدتر دیگری با عنوان «خانه پوشالی» از شبکه نمایش پخش شد که کلیشه ی عدم پخش مجموعه های امریکایی از رسانه ی ملی را شکست، و در روزهای اخیر دوباره شبکه «نمایش» اقدام به تبلیغ جهت پخش سریال محبوب «فرارازندان»  نمود که این بار احتمالا از این شبکه به روی آنتن برود.

پخش آثار روز و جذاب نمایشی مثل فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی یکی از اقدامات موثری است که انجام آن توسط مدیران تلویزیون می تواند به آشتی دوباره مخاطبان با رسانه ی ملی منجر شود، اقدامی که درعین بالابردن وزن نمایشی صدا و سیما می تواند مخاطبان ایرانی را بیننده ی آثار محبوب خود کند، به طوری که مخاطبان  بتوانند مجموعه های خارجی را که در حالت عادی ممکن است دچار برخی ناهنجاری های فرهنگی و اخلاقی باشند را با خیال راحت در کنار خانواده تماشا کنند.

لازم به ذکراست در سال ۲۰۰۶، این مجموعه موفق به کسب جایزه بهترین سریال درام از نگاه مردم شد. در سال ۲۰۰۵، فرار از زندان جایزهٔ گلدن گلوب بهترین مجموعهٔ تلویزیونی درام را از آن خود کرد و قرار است فصل جدید این مجموعه در سال ۲۰۱۷ به نمایش درآید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو