کد خبر: 5517

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۲

سرکرده باند پخش تریاک در تهران دستگیر شد

  ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ سرکرده باند توزیع تریاک پایتخت با 122کیلو تریاک شناسایی و دستگیر کردند.شرق پرس: سرهنگ محمد بخشنده گفت: ...

 

ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ سرکرده باند توزیع تریاک پایتخت با ۱۲۲کیلو تریاک شناسایی و دستگیر کردند.

شرق پرس: سرهنگ محمد بخشنده گفت: ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از طریق منابع اطلاعاتی مطلع شدند شخصی به هویت «ع» اقدام به حمل و جابه جایی مواد مخدر تریاک به صورت عمده در محورهای اصفهان و تهران می کنند.

وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران با انجام اقدامات ویژه پلیسی متوجه شدند که متهم با قاچاقچیان مواد مخدر شرق کشور ارتباطات متعددی دارد و قرار است مقادیر متنابهی مواد مخدر را با یکدستگاه تریلی به شهرستان نائین انتقال دهد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران پس از اطمینان از صحت خبر با اخذ مجوز قضایی به اصفهان اعزام و ضمن هماهنگی با پلیس این استان، طرح مهار در محورهای مواصلاتی اصفهان به اجرا در آمد.

به گزارش مهر, سرهنگ بخشنده افزود: ماموران با مشاهده کامیون مورد نظر در جاده ورودی اصفهان به نائین، بلافاصله خودرو مزبور را متوقف و متهم تحت تعقیب را دستگیر کردند؛ در بازرسی از خودرو ۱۲۲ کیلو ۶۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل جعبه زیر کفی تریلی جاساز شده بود، کشف شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو