کد خبر: 16669

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۷:۵۰

با حکم حسین فرهادی رئیس هیات استان؛

سرپرست جدید هیات تیراندازی با کمان شهرستان بابل معرفی شد

تیتر 3 » آری با اشاره به تعامل خوب حسین فرهادی با دیگر دستگاه ها افزود: تا به حال سابقه نداشته است که ما فردی را معرفی کنیم و ابلاغ آن پس از یکساعت به دست ما برسد که این نشان دهنده تعامل و مدیریت تحسین برانگیز حسین فرهادی است.

اختصاصی تیتر ۳ » مراسم معارفه سرپرست جدید هیات تیراندازی با کمان شهرستان بابل، امروز یکشنبه در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حسین فرهادی رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران ، انصار آری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل ، خانپور عضو شورای شهر بابل و جمعی از جامعه ورزشی و اصحاب رسانه برگزارشد، ابتدا انصار آری از  پیشرفت ورزش در شهرستان بابل با توجه به ورزش خیز بودن و مستعد بودن آن خبر داد وعنوان داشت: کسب ۶۳ مدال جهانی ،آسیایی و بین المللی  در سال ۹۴ توسط بابلی ها که بیشتر از ساری با ۵۱ مدال و قائمشهر با ۳۱ مدال بود و اعزام بیشترین ورزشکار المپیکی در کشور  نشان از جایگاه ورزش بابل دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل همچنین افزود: ورزش بابل با توجه به کمبود امکانات و زیرساخت ها  با ۱۲۵ مدال در سال ۹۵ در سطح کشور رتبه نخست را داراست که این موفقیت را مدیون همه هستیم.
آری تصریح کرد: بابل علی رغم اینجا یک شهر ورزشیست از نظر زیرساخت رتبه ۱۶ را در استان دارد که این موضوع کمی آزاردهنده است.
آری با اشاره به تعامل خوب حسین فرهادی با دیگر دستگاه ها افزود: تا به حال سابقه نداشته است که ما فردی را معرفی کنیم و ابلاغ آن پس از یکساعت به دست ما برسد که این نشان دهنده تعامل و مدیریت تحسین برانگیز حسین فرهادی است. رئیس دستگاه ورزش بابل افزود : رشته تیراندازی با کمان در بابل تازه در حال شکل گیری است و نوپا می باشد که با مدیریت حسین فرهادی در استان و جناب قدم پور در بابل به موفقیت هایی دست خواهد یافت و ما نیز حمایت خواهیم کرد.

حسین فرهادی رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از انصار آری و زحماتشان و همچنین نسبت به معرفی یک فرد خوب برای ریاست هیات تیراندازی باکمان، افزود: معیار ما برای روسای هیات های شهرستان هاتعامل با  اداره ورزش شهرستان ها است چرا که شخص برای ما مهم نیست و مهم تعامل خوب فرد معرفی شده با دستگاه ورزش است بخاطر همین این موضوع را به روسای محترم ادارات ورزش هر شهرستان سپرده ایم.

حسین فرهادی افزود: رشته تیراندازی با کمان در استان مازندران در حالت سکون بوده و کمتر توجه ای به این رشته مهم می شد، هنگامی که بنده انتخاب شدم رتبه هیات در کشور در سال ۱۳۹۳، بیست وچهارم بود که با همیاری، کوشش و تلاش ورزشکاران و اعضای این هیات در سال ۹۴ با صعود ۱۸ پله ای رتبه ششم در کشور را کسب کرد که  حاکی از پویایی و فعالیت مجدد این رشته در استان می باشد.

رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران گفت : برگزاری مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در داخل و خارج سالن در ساری، یکی از مصادیق بارز حرکت رو به جلوی تیراندازی با کمان مازندران است. حسین فرهادی همچنین افزود : متعاقب برگزاری موفقیت آمیز این مسابقات، در نظر داریم مسابقات بین المللی را نیز در استان برگزار کنیم که با موافقت فدارسیون هم همراه است.
وی خاطر نشان کرد: همچنین در سال جاری برگزاری مسابقات آزاد کشوری را در دستور کار داریم و برای اولین بار در کشور مسابقات ساحلی نیز در مازندران برگزار خواهد شد.
حسین فرهادی ضمن اشاره به استعداد های خوب و ورزش خیز بودن شهرستان بابل افزود : علی رغم امکانات کم، بابل جایگاه بسیار ویژه ای در ورزش استان دارد به طوری که نه تنها در یک رشته بلکه در چندین رشته مانند پینگ پنگ، والیبال، کشتی، شطرنج، تنیس خاکی، این شهر مدال آور است.

در پایان حسین فرهادی رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران، با اهدای حکم سرپرستی به حسن قدمپور چاری  افزود : با توجه به توانمندیها و پتانسیل هایی که آقای قدم پور دارند ان شاء الله بتوانند در تعامل با اداره ورزش و هیات استان، به اهداف والای این رشته دست پیدا کرده و موفق باشند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو