کد خبر: 1784

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۱

سرپرست اوقاف بهشهر و گلوگاه معارفه شد

به گزارش شرق پرس، صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، امام جمعه موقت، فرماندار و ...

 

طی حکمی از سوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه در شرق مازندران، معرفی شد.

به گزارش شرق پرس، صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، امام جمعه موقت، فرماندار و جمعی از مسئولان بهشهر، مراسم تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه، برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام ستار علیزاده با بیان این‌که واقفان، در لیست جهادگران واقعی قرار دارند، اظهار داشت: این گروه، با ایثار مال خویش در راه خدا، به دین و اسلام و انقلاب و نظام و مملکت، کمک می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، همچنین با اشاره به اهمیت کار وقف، و امور دینی و حقوقی و شرعی مربوط به آن، از سیاست جدید سازمان اوقاف کشور برای به کارگیری روحانیون در سمت ریاست ادارات اوقاف گفت و دلیل برگزاری مراسم امروز را در همین راستا، عنوان کرد.

محمدباقر دینی، رئیس قدیم اداره اوقاف شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه هم در سخنانی از اهمیت کار در امور خیریه گفت و این‌که سعی کرد تا کارها را به نحو شایسته‌ای انجام داده و همواره خدا را در نظر داشته باشد.

وی تصریح کرد: از عملکردی که داشتم راضی‌ام، و اگر نواقصی هم وجود داشت، از مسئولان پوزش می‌خواهم.

حجت‌الاسلام محمدهادی بهرامی هم ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران به ایشان، اظهار امیدواری کرد، با همکاری مسئولان شهرستان بتواند از عهده این مسئولیت خطیر بر آید و در راستای اهداف سازمانی که اهداف عالیه نظام اسلامی است، گام بردارد.

در پایان، با تقدیر از زحمات ۶ ساله محمدباقر دینی در سمت ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه، حکم حجت‌الاسلام محمدهادی بهرامی به وی تقدیم شد.

حجت‌الاسلام بهرامی پیش از این مسئول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری بود.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو