کد خبر: 1575

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۵:۵۵

دوربین های مداربسته بهشهر جمع آوری می شود

  فرمانده انتظامی بهشهر گفت : دوربین های مدار بسته بهشهر که با هدف برقراری هر چه بهتر امنیت در مناطق مرکزی و ...
دوربین مداربسته سطح شهر

دوربین مداربسته سطح شهر

 

فرمانده انتظامی بهشهر گفت : دوربین های مدار بسته بهشهر که با هدف برقراری هر چه بهتر امنیت در مناطق مرکزی و پرتردد شهر نصب شده بود ، در صورت پردخت نشدن به موقع بودجه خرید این دستگاه ها ، جمع آوری می شود.

 

به گزارش شرق پرس، سرهنگ ملکی در جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان افزود : چند ماه از خرید و نصب این دستگاه ها می گذرد اما دستگاه های اداری و نهادهایی که مسوولیت تامین و پرداخت هزینه های خرید آن را بر عهده داشتند ،هنوز به وعده خود عمل نکردند .

وی بیان کرد : اگر نتوانیم در موعد مقرر این هزینه ها را پرداخت کنیم ، چاره ای جز جمع آوری این دوربین ها و بازگشت به فضای سنتی برقراری نظم و امنیت در شهر نداریم .

فرمانده انتظامی بهشهر افزود : نصب و استفاده از دوربین های مداربسته ، نقش بسیار موثری در بهبود فضای مناسب زندگی مردم بهشهر داشت و زمینه ساز جلوگیری از تخلفات متعدد و کشف مجرمین و متخلفان بود.

سرهنگ ملکی ادامه داد : اگر بودجه های لازم برای افزایش دوربین های مداربسته در بهشهر فراهم شود ، امنیت این شهر بیش از پیش بهبود یافته و فضا برای ارتکاب جرم متخلفان و مجرمان محدودتر از قبل می شود .

وی به آمادگی ماموران انتظامی این شهر در ایام تعطیلات نوروزی اشاره کرد و گفت : تلاش و برنامه اصلی نیروی انتظامی ، برقراری نظم داخل شهر است و حفظ امنیت مناطق گردشگری خارج شهر خارج از عهده ماموران ما خارج است .

ملکی ادامه داد : استفاده از شرکت های پیمانکاری امنیتی ، راه حل پر کردن خلا نبود ماموران انتظامی در مناطق پر تردد و شلوغ خارج از شهر در ایام تعطیلات نوروزی است ./ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو