کد خبر: 2517

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۹ - ۵:۳۸

سرهنگ قاسمی: کاهش ۳۸ درصدی تصادف منجر به فوت بهشهر

  رییس راهنمایی و رانندگی بهشهر گفت : تصادفات منجر به فوت شهروندان بهشهری در سال 92 در مقایسه با سال پیش از ...

 

وی برخورد جدی با تخلفات و حضور بیشتر ماموران راهنمایی و رانندگی در خیابان ها و معابر پرتردد و شلوغ را از دلایل کاهش آمار فوت شدگان ناشی از تصادف بهشهر در سال قبل برشمرد .

 

رییس راهنمایی و رانندگی بهشهر گفت : تصادفات منجر به فوت شهروندان بهشهری در سال ۹۲ در مقایسه با سال پیش از آن ۳۸ درصد کاهش یافت .

 

 به گزارش شرق پرس، سرهنگ  علی اکبر قاسمی روز پنجشنبه در جلسه شورای ترافیک بهشهر افزود : پارسال ۱۰ شهروند بهشهری بر اثر تصادفات درون شهری جان خود را از دست دادند که این آمار در سال پیش از آن ۱۷ تن بود .

وی برخورد جدی با تخلفات و حضور بیشتر ماموران راهنمایی و رانندگی در خیابان ها و معابر پرتردد و شلوغ را از دلایل کاهش آمار فوت شدگان ناشی از تصادف بهشهر در سال قبل برشمرد .

رییس راهنمایی و رانندگی بهشهر گفت : اجرای ۲۱ طرح ترافیکی خودرو ، اصلاح نقاط حادثه خیز ، اجرای چندین دوربرگردان و تقاطع حادثه خیز از دیگر عوامل کاهش تلفات ناشی از تصادف بهشهر بود .

وی افزود : به رغم اجرای این طرح ها ، همچنان در برخی خیابان ها ، شاهد نقص در ساختار فیزیکی هستیم که باید با همکاری دستگاه های مرتبط برای کاهش هر چه بیشتر تلفات منجر به فوت ناشی از تصادفات درون شهری ، این مشکلات را برطرف کنیم .

او بر لزوم خط کشی بلوار اصلی بهشهر تاکید کرد و ادامه داد : متاسفانه چهار سال از آخرین خط کشی انجام شده در بلوار اصلی شهر می گذرد و برخی از این خطوط از بین رفته و کارآیی خود را از دست داده است .

رییس راهنمایی و رانندگی بهشهر همچنین به اشکالات هندسی گذرگاه های عابر پیاده در برخی خیابان ها اشاره کرد و گفت : متاسفانه در این خیابان ها، امکان عبور آسان پیاده روها وجود ندارد که باید هر چه سریع تر این اشکالات برطرف گردد .

شهرستان بهشهر دارای سه شهر به نام های بهشهر، خلیل شهر و رستمکلا و دارای دو بخش به نام های بخش مرکزی و یانسر است که طبق آخرین سرشماری بیش از ۱۸۰ هزار نفر جمعیت دارد./ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو