کد خبر: 1698

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۶

سرهنگ حسن فلاح، بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی نکا معارفه شد

  به گزارش شرق پرس، فرماندار نکا در این مراسم با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در کاهش مشکلات و معضلات از جمله ...

 

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی نکا روز یکشنبه با حضور جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران، دادستان ، روسای ادارات شهرستان و فرماندهان پاسگاههای نیروی انتظامی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

به گزارش شرق پرس، فرماندار نکا در این مراسم با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در کاهش مشکلات و معضلات از جمله پاکسازی محله عباس آباد نکا گفت: خوشبختانه با تلاش همه جانبه فرمانده انتظامی مازندران و نیروهای شهرستانی این مشکل رفع شده است.

رجبی همچنین افزود: اکنون دیگر محله عباس آباد سابق و کوی مهرگان جدید به عنوان محل ناامن در نکا شناخته شده نیست و امنیت برقرار است.

وی یادآور شد:خوشبختانه رفع مشکل در عباس آباد نکا امنیتی را در شهرستان ایجاد کرده است که امیدواریم با تلاش همه جانبه همواره برقرار باشد.

فرماندار نکا برخی از چالش ها و آسیب های اجتماعی شهرستان را تشریح کرد و گفت : ناهنجاری های موجود در سفره خانه ها یکی از مسائل و مشکلات این شهرستان است که امیدواریم با تلاش نیروی انتظامی در این رابطه و رفع این مشکل جزئی تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: سرقت از بانک ملی نکا در زمان فرماندهی سابق و مرگ یک شهروند نکایی در زمان مسوولیت جانشین فرماندهی نکا و فرمانده انتظامی کنونی از جمله چالش هایی بوده است که با توانمندی نیروی انتظامی در اسرع وقت قاتل و مجرمین شناسایی و دستگیر شدند.

امام جمعه نکا نیز از سلامت و امنیت به عنوان دو عامل مهم در جامعه یاد کرد و گفت : مسوولان باید درجهت ایجاد این دو مولفه تلاش کنند.

حجت الاسلام  محمدی لائینی افزود : خوشبختانه با جمع آوری مشکلات و معضلات و ناامنی در عباس آباد، خیزش مناسب و خوبی در جهت امنیت ایجاد شده است که باید قدردان آن باشیم.

وی گفت : امروز عصر سلاح سالاری نیست بلکه باید با قلم وارد شد و باید با فراهم کردن زمینه های کارهای فرهنگی در جهت رشد همه جانبه فرهنگی در جامعه تلاش کنیم.

امام جمعه نکا افزود: نیروی انتظامی از حافظان و مراقبان امنیت در جامعه است و همه دستگاه ها و مردم باید کمک کار این نیرو در برقراری امنیت باشند.

در پایان این جلسه سرهنگ حسن فلاح به عنوان فرمانده جدید انتظامی نکا معرفی و از خدمات سرهنگ  محمد اسماعیل فتحی  قدردانی شد./ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو