کد خبر: 20516

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۳

فرمانده انتظامی استان مازندران مطرح کرد:

سرعت عمل و پاسخگویی از عوامل موثر در ارتقاء اعتماد مردم به پلیس

فرمانده انتظامی استان مازندران با حضور در سامانه 197 دفتر نظارت همگانی پلیس در "ساری"، گفت:   سرعت عمل و پاسخگويي از عوامل موثر در ارتقاء اعتماد مردم به پلیس است.

تیتر ۳: سردار “سید محمود میرفیضی” فرمانده انتظامی استان مازندران صبح امروز به همراه معاونان و روسای پلیس های تخصصی با حضور در سامانه ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی پلیس در مسجد”امام حسن عسگری(ع)” شهرستان ساری در جلسه ارتباط مستقیم مسئولان انتظامی استان با مردم به بررسی مشکلات و درخواست های مردمی در بخش های مختلف پرداخت.

 

سردار “میرفیضی” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه سرعت عمل و پاسخگویی نقش موثری در ارتقاء اعتماد مردم به پلیس دارد، افزود: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه پلیس است .

وی تصریح کرد: اقتدار پلیس برای مخلان امنیت، قانون شکنان و متجاوزان به حقوق مردم است و برخورد پلیس با مردم توأم با مهربانی و رأفت است.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه اگر سطح اطمینان و اعتماد مردم نسبت به پلیس ارتقاء یابد، زمینه مشارکت مردم با پلیس افزایش می یابد، افزود: از جمله عواملی که باعث ارتقاء اطمینان و اعتماد مردم نسبت به پلیس می شود می توان به قانون مداری،تعهد و صحت عمل پلیس نیز اشاره کرد.

 

سردار میرفیضی برگزاری جلسات ارتباط مستقیم فرماندهان ومسئولان انتظامی استان با مردم در سامانه ۱۹۷ را از جمله مصادیق رویکرد اجتماعی پلیس برشمرد و افزود: دراین جلسات شهروندان به صورت مستقیم با مسئولان ارتباط برقراری کرده و مشکلات خودشان را مطرح خواهند کرد.

وی دریافت انتقاد، پیشنهاد، شکایت و نقطه نظرات مردمی را در ارتقاء کیفی ماموریت ها و خدمات انتظامی پلیس مهم ارزیابی کرد و افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و شعار مرکز ۱۹۷ شما پلیس ما باشید.  

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو