کد خبر: 10326

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۳

ربیع فلاح جلودار

تشکیل ستاد ساماندهی بازار مرکبات مازندران

تیتر 3 » استاندار مازندران با اشاره به اینکه این استان یکی از قطب های تولید مرکبات در کشور است، گفت: به منظور حمایت از تولید و نظارت بیشتر بر بازار، ستاد ساماندهی بازار مرکبات مازندران تشکیل شد.

مرکبات

به گزارش تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار ظهر امروز در جمع فرمانداران مازندران اظهار داشت: ساخت و سازهای غیر مجاز در استان کنترل شده ولی نظارت‌ها باید همچنان ادامه داشته باشد.

وی افزود: فرمانداران به حوزه پدافند غیرعامل برای مدیریت صحیح بحران‌ها توجه ویژه‌تری داشته و ملاقات عمومی با مردم و رفع مشکلات آنان را در اولویت قرار دهند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه توسعه فضای سبز شهری و زیبا سازی شهرها با توجه به حضور گسترده گردشگران و مهمانان در استان جدی گرفته شود، تصریح کرد: در زمینه مدیریت پسماند و زباله در استان اقدامات خوبی صورت گرفته و پیگیری سرمایه گذاری در این بخش ادامه دارد.

وی با بیان اینکه فرمانداران از سخنان چالش برانگیز پرهیز کرده و وارد حاشیه‌سازی‌ها نشوند، یادآور شد: در حوزه فعالیت‌های فرهنگی، مبارزه با اعتیاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق شاهد فعالیت‌های خوبی در استان بوده و این روند ادامه یابد.

فلاح با اعلام اینکه باید فرمانداران موقعیت موجود را درک کرده و در جهت تقویت وحدت و انسجام حرکت کنند، افزود: دولت تدبیر و امید در همه ابعاد توفیقات بزرگی داشته و باید فرمانداران در این زمینه از عملکرد دولت دفاع و عملکرد بارز، شفاف و انقلابی دولت را معرفی کنند.

استاندار مازندران افزود: فرهنگ‌سازی اقتصادمقاومتی به‌طور جدی دنبال شود و فرمانداران به‌عنوان فرمانده عملیاتی پیگیری تسهیلات رونق تولید باشند تا دچار انحراف نشوند.

وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت بازار برنج و گندم موفق عمل کرده‌ایم و برای ساماندهی بازار مرکبات و کیوی به‌صورت جدی برنامه داریم، تصریخ کرد: نرخ بیکاری استان در سه ماه نخست سال ۹۵ به ۹٫۸ رسیده است ولی این کافی نیست و باید تلاش بیشتری کنیم.

فلاح با اشاره به اینکه توجه به اشتغال خرد و خانگی و تقویت صندوق‌های خرد روستایی و خوداشتغالی از راه‌های مهم کاهش بیکاری است که فرمانداران به حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با توجه به فعالیت ۱۲۰۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی توجه ویژه کنند.

استاندار مازندران گفت: توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی ادارات و واگذاری خدمات اداری به بخش خصوصی با توسعه پیشخوان‌های دولت از دیگر انتظارات جدی ما است.

وی یادآور شد: شهرداری‌ها در ارتقاء رضایتمندی مردم نقش مهمی دارند و باید فرمانداران بر نحوه فعالیت شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها و دستگاههای شهرستانی نظارت جدی و پویا داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو