کد خبر: 2200

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۵:۰۱

سایتی که در حال بروز رسانی است !

  به گزارش شرق پرس، در حالیکه مسئولین در روزهای گذشته دائماً در رسانه ها خبر از آمادگی زیر ساختها برای روزهای ثبت ...

 

به گزارش شرق پرس، در حالیکه مسئولین در روزهای گذشته دائماً در رسانه ها خبر از آمادگی زیر ساختها برای روزهای ثبت نام یارانه می دادند، اما با شروع زمان ثبت نام مشکلات سایت رفاهی لحظه به لحظه بیشتر شد و تا آنجا پیش رفت که در صبح اولین روز ثبت نام مراجعه کنندگان با پیام ” سامانه در حال بروز رسانی است، بعداً مراجعه نمائید” (در تصویر بالا پیام قابل مشاهده است)  روبرو شده اند.

باید از دوستان که چنین پیامی را بروی سایت بارگذاری کرده اند پرسید، که آیا به نظر ایشان اولین روز ثبت نام که مردم با تردید و تعجیل بیشتری به سایت مراجعه می کنند زمان مناسبی برای بروزرسانی سایت است؟  و سئوال دوم اینکه وقتی خواسته می شود ” بعداً مراجعه کنید” در حالیکه تنها ۲۴ ساعت فرصت برای افراد در نظر گرفته شده است ! چه معنایی می تواند داشته باشد ؟

همه ی ما شاهد بودیم که وزیر محترم در صدا و سیما اعلام کرده اند که ۱۰ برابر تعداد افرادی که در روز وارد سایت می شوند، امکانات در نظر گرفته اند که این گفته ایشان با توجه به اینکه در زمان نگارش این متن بیش از ۹ ساعت از زمان ثبت نام گذشته است و مشکلات کماکان ادامه دارد، کمی قابل تامل به نظر می آید.

شایسته است که در چنین مواردی مسئولین گرامی به مردم و وقتشان احترام بیشتری بگذارند و اینطور نباشد که برای یک ثبت نام ساده اینترنتی ساعتها وقت بگذارند تا اینکه مسائلی که به سادگی و با یک برنامه ریزی دقیق تر قابل رفع است به نگرانی های دیگرشان اضافه شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو