کد خبر: 1961

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ - ۶:۳۲

سامان یافتن اقتصاد بهشهر با تدوین سند جامع گردشگری

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار تدوین سند جامع گردشگری شرق استان از سوی مسئولان این حوزه شد.   ...
شهرداری بهشهر

شهرداری بهشهر

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار تدوین سند جامع گردشگری شرق استان از سوی مسئولان این حوزه شد.

 

به گزارش شرق پرس، احمدعلی مقیمی در نشست مشترک با شهردار بهشهر اظهار کرد: ظرفیت های بسیار مناسب بهشهر در زمینه اکوسیستم و وجود جاذبه های متعدد، زمان اقامت مسافران را افزایش داده که لازمه آن، فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای اقامت و اسکان مسافران است.

وی افزود: مهم ترین تضمین برای موفقیت شهرداری ها، توجه به خرد جمعی و پرهیز از دخالت دادن نظرات شخصی و حب بغض های سیاسی و اجتماعی است.

مقیمی بیان کرد: تدوین سند جامع گردشگری و نگاه مثبت شهرداری بهشهر به روش های جذب گردشگر و توریست ، می تواند نقش بسیار مهمی در سامان بخشیدن به اقتصاد بهشهر داشته باشد.

شهردار بهشهر نیز گفت: در حال حاضر اجرای برخی طرح های بسیار بزرگ در بهشهر آغاز شده که تکمیل و بهره برداری از آن ها مستلزم حمایت بیشتر مسئولان شهرستانی در جذب بودجه و اعتبار است.

حمید آزموده اظهار کرد: احداث پارکینگ طبقاتی ،بهره برداری از کارخانه کمپوست، ساخت مسیر دوچرخه سواری در جاده دریا و چند طرح دیگر از طرف شهرداری آغاز شده است اما بودجه و اعبار کافی برای تکمیل آن ها در شهرداری وجود ندارد.

وی بیان کرد: یکی از اولویت های اصلی شهرداری در برنامه های تدوین شده، فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه گذار در بخش های گوناگون از جمله بخش گردشگری است./تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو