کد خبر: 1140

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۹

ساماندهی ۲۰۰ کارتن خواب در نکا

  به گزارش شرق پرس، نماینده شهرستانهای شرقی مازندران در جلسه شورای اداری نکا در سالن اجتماعات امور صنفی اظهار داشت: با ساماندهی ...

 

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با کمک و همکاری همه‌جانبه نیروی انتظامی و وجود وفاق و همدلی در شهرستان نکا، ۲۰۰ کارتن خواب در نکا ساماندهی شدند.

 

به گزارش شرق پرس، نماینده شهرستانهای شرقی مازندران در جلسه شورای اداری نکا در سالن اجتماعات امور صنفی اظهار داشت: با ساماندهی عباس‌آباد نکا شاهد بهسازی مناسبی در این محوطه و منطقه از شهرستان هستیم و تحولات عظیمی اتفاق افتاده است.

وی افزود: پاکسازی محیط عباس‌آباد و دستگیری اراذل و اوباش و فروشندگان مواد مخدر از کارهای اولیه در این رابطه بوده است که در بخش کارتن خواب‌ها ۲۰۰ نفر شامل ۱۶۰ مرد و ۴۰ زن دستگیر و ساماندهی شدند.

مقیمی با بیان اینکه تا قبل از پاکسازی عباس‌آباد کسی جرات نزدیک شدن به عباس‌آباد را نداشت گفت: از ترس آلوده شدن کسی جرات نداشت از کنار عباس‌آباد عبور کند اما اکنون ما هر هفته بازدیدی از عباس‌آباد و فعالیت‌های عمرانی آن را داریم.

وی بیان داشت: ایجاد بسترهای مختلف امنیتی از ضرورت‌های لازم برای هر شهرستان است که باید با شناسایی نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف این مسئله را عملیاتی کرد.

نماینده مردم نکا در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش همه‌جانبه در برگزاری همایش نخبگان نکایی اظهار داشت: کار خوب و مطلوبی در طول ۴۵ روز انجام شده است که نخبگان مختلف نکایی از سراسر کشور و دنیا را گرد هم آوردند که ماهیت کار بسیار خوب و عالی و ارزشمند بوده است.

مقیمی با اعلام نارضایتی از برخی حرف و حدیث‌ها و اختلاف افکنی‌ها در رابطه با چگونگی برگزاری و دعوت از مدعوین گفت: با برگزاری این همایش به‌دنبال بالندگی بودیم اما برخی از افراد از در تخریب وارد شده و تخریب کردند.

وی ادامه داد: فرماندار نکا در این باره آماج بسیاری از این تخریب‌ها بوده است که براساس حاشیه‌سازی‌های برخی از افراد در شهرستان انجام شده است که به دور از شعارهای وفاق و همدلی است که در شهرستان سر می‌دهیم.

نماینده مردم نکا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مدیران در روستاهای مختلف در طول سال اظهار داشت: ابتکار عمل خوب و مناسبی بوده که مدیران با حضور در روستاها مشکلات را لمس کرده و برای رفع آن در حد وظیفه اقدام کردند که باید این کار ادامه یابد.

مقیمی گفت: همه ما باید از ظرفیت و توانمندی‌های شهرستانی برای رشد و بالندگی آن استفاده کنیم و بدانیم این تحریم‌ها و فشارهای دشمن بر ما کارساز نیست و ملتی که با دست خالی جنگ را اداره کند اکنون نیز می‌تواند در اداره خود ثابت قدم باشد.

وی افزود: تقویت مدیریت جهادی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا شهرستان از این بن بست خارج شود.
فارس

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو