کد خبر: 2666

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۶:۰۷

سال گذشته مازنی ها ۶۲۵ میلیارد تومان مالیات دادند

  به گزارش شرق پرس، علی اکبرحمزه ای عصر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه اظهار کرد: مالیات به عنوان یکی از ...

 

مدیرکل امور مالیاتی مازندران با تاکید بر اینکه در ۸۵ میزان وصولی مالیات حدود ۱۲۵ میلیارد تومان بوده است، گفت: این رقم در سال گذشته به ۶۲۵ میلیارد تومان رسید.

 

به گزارش شرق پرس، علی اکبرحمزه ای عصر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه اظهار کرد: مالیات به عنوان یکی از مهمترین منابع درآمدی دولت همواره در برنامه های توسعه جایگاه ویژه ای داشته است.

وی با بیان اینکه در اجرای برنامه پنجم توسعه وظیفه سنگینی برعهده دستگاه مالیاتی گذاشته شده است، گفت: یکی از برنامه های تحولی و مهم سازمان مالیاتی پیاده سازی کامل طرح جامع مالیاتی با تاکید بر سیستم یکپارچه مالیاتی است

مدیرکل امورمالیاتی استان مازندران با تاکید بر اینکه طرح جامع، سازمان مالیاتی را به سازمانی حرفه و درآمد زا تبدیل می کند، افزود: استان مازندران در سال عزم اقتصادی جزء استانهای منطقه سوم اجرای سراسری پروژه استاندارهای مالیاتی قرارگرفته و باید با بهره گیری ازکلیه منابع و مدیریت جهادی این طرح را اجرا کند.

حمزه ای کارکنان را سرمایه های اداره کل مالیاتی دانست و ادامه داد: در راستای حمایت از آنها از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و از تمامی ظرفیتها و توانمندی سازمانی به نحو مطلوبی استفاده می کنم.

عبدالرحیم ارزبین، مدیرکل سابق امور مالیاتی استان مازندران نیز با بیان اینکه زمانی که این پست به من واگذار شد می دانستم که روزی باید آن را تحویل دهم، افزود : همیشه از خداوند می خواستم که وابستگی به این میز برای من ایجاد نشود و بتوانم خدمتی کرده باشم./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو