کد خبر: 72872

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۵

شهردار ساری:

ساری به سمت توسعه متوازن حرکت می‌کند

تیتر 3: مهدی عبوری امروز در جلسه شورای اداری شهرداری ساری، گردشگری را محور توسعه ساری دانست و اظهار داشت: با نگاه ویژه به سند چشم ...

تیتر ۳: مهدی عبوری امروز در جلسه شورای اداری شهرداری ساری، گردشگری را محور توسعه ساری دانست و اظهار داشت: با نگاه ویژه به سند چشم انداز ساری با محوریت گردشگری و اشتغال آفرینی، توسعه متوازن شهر ادامه خواهد یافت.

وی افزوداجرای ۴۵۰ پروژه عمرانی به طور همزمان، گام بلندی در مسیر توسعه پایدار شهری است که باعث اعتلای مرکز استان شده است.

عبوری توجه به گردشگری به عنوان محور توسعه ساری را زمینه‌ساز اشتغال آفرینی دانست و افزود: پروژه‌های بزرگی در سطح شهر در دست اقدام است که باید با تلاش مضاعف مجموعه شهرداری به بهره‌برداری برسد.

شهردار مرکز استان با اشاره به اقدامات مجموعه مدیریت شهری در سال‌های اخیر، بیان داشت: تغییرات و توسعه شهر ساری در زمینه آماده‌سازی زیر ساخت‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی با محوریت توسعه پایدار شهری که افزایش سطح مطالبات شهروندان را در پی داشته نتیجه زحمات و تلاش‌های شبانه روزی مجموعه همکاران در شهرداری ساری است که از همه آنان قدردانی می‌شود.

عبوری به تلاش شبانه‌روزی مجموعه مدیریت شهری و کارکنان شهرداری ساری درباره پروژه هدایت و ساماندهی آب‌های سطحی ساری اشاره کرد و گفت: با طرح کانال هدایت آب‌های سطحی جاگذاری لوله‌های کاروگیت ۱۴۰۰ که برای نخستین بار در استان در حال اجرابوده و پس از اتمام و اتصال به کانال میدان فرح آباد معضل آبگرفتگی رفع خواهد شد.

شهردار ساری با اشاره به بوستان ولایت به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی– اجتماعی کشور، ادامه داد: مراحل پایانی احداث این بوستان در حال اقدام بوده و بزودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

عبوری به تنوع امکانات در بوستان بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: با نیازسنجی‌های صورت گرفته، رستوران، مسیر پیاده روی، امکانات ورزشی و سایر موارد مورد نیاز بانوان در این بوستان لحاظ شده و به همت مجموعه شهرداری ساری عملیاتی شد.

وی با ابراز رضایت از فعالیت‌های سازمان‌های تابعه بیان کرد: پروژه‌های بزرگی توسط سازمان‌های تابعه شهرداری در حال عملیاتی شدن بوده که نشان‌دهنده پویایی این سازمان‌ها است و با عزم جهادی به اتمام خواهد رسید.

شهردار مرکز استان با اشاره به اتمام احداث پل کابلی شهید رنجبر در بلوار داراب خاطرنشان کرد:با تملک مسیر حدفاصل این پل و روگذرهای شهیدان نوری، این مسیر بزودی بازگشایی خواهد شد./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو