کد خبر: 210

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ - ۸:۲۳

سارقی که با کتک زدن زنان، اموالشان را سرقت می کرد

  شرق پرس: سرگرد حسن نورآبادي افزود: بيست و يکم دي ماه امسال زني به نام «ساناز» با حضور در کلانتري عنوان کرد ...

 

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از دستگیری مردی خبر داد که با شناسایی دختران و زنان جوان در خیابان‌ها ضمن ضرب و شتم،‌ اقدام به ربودن اموال آنها می‌کرده است.

 

شرق پرس: سرگرد حسن نورآبادی افزود: بیست و یکم دی ماه امسال زنی به نام «ساناز» با حضور در کلانتری عنوان کرد که قصد عزیمت به محل کارش را داشته که یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ را به صورت دربستی کرایه می‌کند.

 وی با بیان اینکه این زن در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که راننده پس از دقایقی مسیر خود را تغییر و او را به یکی از خیابان‌های خلوت منتقل کرده‌ است، گفت: بنابر اظهارات این زن، راننده پژو با ضرب و شتم، تبلت و گوشی تلفن همراه گران قیمتش را می‌رباید که پس از ضرب و شتم، این زن را به بیرون از خودرو پرتاب کرده و به سرعت متواری می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ با بیان اینکه بنابر اظهارات شاکیه، در حافظه تبلت‌اش عکس‌های خانوادگی و شخصی وجود داشت، گفت: در این راستا ماموران ضمن استعلام پلاک خودرو و به دست آوردن مشخصات مالک، اقدام به تعیین قرار سوری با سارق کردند.

نورآبادی با بیان اینکه در تماس‌های شاکیه و متهم، سارق می‌پذیرد که در قبال استرداد اموال مالباخته،‌ مبلغ دو میلیون تومان وجه نقد دریافت کند، گفت: پس از حضور متهم در محل قرار، ماموران انتظامی سارق را دستگیر می‌کنند، اما این فرد سعی داشت که با جوسازی و مظلوم‌نمایی و درخواست کمک، باعث متشنج شدن اوضاع شود که ماموران نسبت به انتقال سریع این متهم اقدام کردند.

وی با بیان اینکه متهم با حضور در کلانتری، خود را «آرش»، ۲۰ ساله معرفی کرد، گفت: این در حالیست که خانواده متهم نیز با حضور در کلانتری، گوشی و تبلت شاکیه را به وی بازگرداندند و ماموران در بازرسی از وی، سه دستگاه گوشی تلفن همراه گران قیمت کشف کردند.

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ افزود: متهم در بازجویی‌ها عنوان کرد که ضمن شناسایی دختران و زنان جوان، پس از سوار کردن آنها به صورت دربستی، اقدام به زورگیری گوشی‌های گران قیمت آنان می‌کرده است.

به گفته نورآبادی، تحقیقات برای کشف سایر جرایم و شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

ابتکار

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو