کد خبر: 231

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶

دستگیری زورگیران مامور نما

     در پی چندین مورد زورگیری و حضور غاصبین عناوین در محدوده گمرک غرب، خلیج فارس و آزادگان ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد ...
مسمومیت بهشهر

 

۳۰معتاد که با جعل کارت نیروی انتظامی خود را ماموران مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده از معتادان پست گمرک غرب اخاذی و زورگیری می کردند، دستگیر شدند.

 

 

   در پی چندین مورد زورگیری و حضور غاصبین عناوین در محدوده گمرک غرب، خلیج فارس و آزادگان ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد گشت‌های هدفمند خود را در این محدوده‌ها آغاز کردند.
 
در یکی از این شب‌‌ها ماموران کلانتری در حال تردد در پشت گمرک غرب بودند که ناگهان یک خودرو سه سرنشین را  مشاهده کردند که درحال بالا و پایین کردن خیابان است. 
 
ماموران سریعا خودرو را متوقف کرده و در بازرسی بدنی از سرنشینان خودرو تعدادی عابر بانک متعلق به غیر، تعدادی گوشی همراه، تعدادی کارت شناسایی و همچنین یک قبضه چاقو و یک کارت جعلی نیروی انتظامی پیدا کردند.
 
در حالی که از ظاهر متهمان مشخص بود که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند ولی باز هم یکی از متهمان به ماموران گفت که از ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران است که سریعا طی استعلامی مشخص شد که گفته‌ی متهم کذب است.

در نهایت ۳ متهم پس از اعتراف به ده‌ها مورد زورگیری و اخاذی از معتادان به کلانتری منتقل شدند.  

کلانتر ۱۵۱ یافت‌آباد سرهنگ حسین ذکایی‌خو درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: همچنین در بازرسی که از خودروی متهمان در حیاط کلانتری صورت گرفت تعدادی دوربین شکاری، یک عدد باطوم، یک عدد تیغ، یک عدد اسپری اشک‌آور و یک عدد ترازوی دیجیتال کشف و ضبط گردید. 

باشگاه خبرنگاران

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو