کد خبر: 72868

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۷

در خط حزب‌الله ۹۸ منتشر شد

زندگی فرزندان خمینی؛ ادامه مبارزه

تیتر 3: در پانزدهمین روز از شهریورماه 1396، خط حزب‌الله 98 با تیتر «زندگی فرزندان خمینی» منتشر شد. نشریه خط حزب‌‌الله در شماره‌ پیشین خود در مطلبی ...

تیتر ۳: در پانزدهمین روز از شهریورماه ۱۳۹۶، خط حزب‌الله ۹۸ با تیتر «زندگی فرزندان خمینی» منتشر شد.

نشریه خط حزب‌‌الله در شماره‌ پیشین خود در مطلبی با عنوان «مبارزه ادامه دارد» به تبیین چگونگی و ضرورت تداوم یافتن انقلاب، با توجه به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با طلاب تهران پرداخت. حال خط حزب‌الله در امتداد مطلب پیشین خود، در «سخن هفته» این شماره، به سراغ اندیشه‌های امام خمینی رفته و مبتنی بر توصیه‌های ایشان، تجویزهای کنشگری جریان حزب‌الله در مواجهه با مسائل روز را بیان کرده است.

همچنین به‌مناسبت فرارسیدن عید غدیر گزارش هفته‌ این شماره، با عنوان «چرا حفظ نظام اسلامی اوجب واجبات است؟» با نگاهی به اهمیت واقعه‌ غدیر و نقش آن در تشکیل دولت و جامعه‌ اسلامی، به چرایی وجوب حفظ نظام اسلامی پرداخته است.

یادداشت ویژه‌ این شماره خط حزب‌الله نیز اختصاص دارد به بیان سه نکته‌ مهم از پاسخی که رهبر انقلاب به نامه مولوی عبدالحمید داده است. ماجرا از این قرار است که چندی پیش، مولوی عبدالحمید نامه‌ای به رهبر انقلاب نوشته و از ایشان تقاضاهایی را داشته است. رهبر انقلاب نیز مبتنی بر نگاه کلان و راهبردی اداره‌ جامعه‌ی‌ اسلامی، پاسخی را از طریق دفتر خود به ایشان ارسال فرموده‌اند که خط حزب‌الله در این یادداشت خود به نکات مهم آن پرداخته است.

در بخش‌های عکس‌نوشت، مطالبه‌ رهبری، بازخوانی تاریخی و خانواده‌ی ایرانی نیز مخاطبین محترم می‌توانند مطالب جذابی چون عکس رهبر انقلاب در کنار شهید محراب آیت‌الله مدنی، زندگی علوی یعنی چه؟، روایت رهبر انقلاب از شخصیت جلال آل احمد، و کار منحصر به فرد مادران را مورد مطالعه قرار دهند.

شهید حسن جنگجو که در عملیات خیبر به شهادت رسید بعد ۳۴ سال از شهادتش به زادگاهش شهر تبریز بازگشت اما متأسفانه همزمان با مراسم تشییع وی، مادر چشم به راه این شهید نیز وفات نمودند. به‌همین مناسبت نودوهشتمین شماره‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید حسن جنگجو و مادر مرحومه‌ وی تقدیم شده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند./تسنیم

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو